Dark human.

Theres a world out there that you should see...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi
 

 Andrade Serenity Brookelore

In jos 
AutorMesaj
Andrade S. Brookelore

Andrade S. Brookelore

Mesaje : 24
Puncte : 5626
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/01/2012

Andrade Serenity  Brookelore Empty
MesajSubiect: Andrade Serenity Brookelore   Andrade Serenity  Brookelore EmptyVin Ian 27, 2012 8:06 am

Andrade Serenity Brookelore
Andrade Serenity  Brookelore 2402810

Andrade Serenity  Brookelore 56040307
FULL NAME:Serenity Andrade Brookelore
ALIAS:Andrade.
AGE:17
BIRTH DATE:16 octombrie 1994
YEAR(I, II, III): I
SEXUALITY:Hetero
OCCUPATION(if adult):-

Andrade Serenity  Brookelore 64686920
EYES:Verzi
HAIR:Blond mai albicios cu extensii colorate.
DISTINGUISHING FEATURES:2 Pircingurii in buza inferioara.
POWERS:Telechinezie si clarvazatoare.

Andrade Serenity  Brookelore 83380997
WEEKNESSES:Ochii albastrii.
LIKESS:
-Muzica
-Teatrul
-Glumele
-Baietii
-Viata
-Chitara
-Animalutele de plus
DISLIKES:
-Rautatea
-Minciuna
-Egoismul
-Sa fie controlata
PERSONALITY:Este o fire dulce si prietenoasa insa destul de incapatanata in majoritatea timpului.Cand o superi poate fi o bitch desavarsita ignorandu-te si facandu-te sa te simti mult prea nasol.Cateodata cand are toane are un aer copilaros si inocent insa care din nefericire nu dureaza prea mult.Uraste sa i se comande si uraste agresivitatea si rautatea chiar daca cateodata si ea este rautacioasa razbunanduse.

Andrade Serenity  Brookelore 76638941
PARENTS:
Mama-Sophie Brookelore
Tata-Albert Brookelore
SIBLINGS(brothers and sisters):-
OTHER FAMILY:-
HISTORY:Mereu printesa casei chiar daca niciodata nui i-a pasat de chestia asta sau de rangul ei special in familie.
A fugit de acasa vrand sa isi stapaneasca mult mai bine puterile stiind ca este spepciala si ca nimenii nu va putea intelege asta.A ajuns la aceasta Academie sperand ca se poate controla si poate sa se descurce cum vrea ea,fiind independenta.
Nu o intereseaza sa isi faca prietenii vrea doar sa isi traiasca viata.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Andrade Serenity Brookelore
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» WTB: QMx Firefly/Serenity Little Damn Heroes Mal & River

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark human. :: Administraţie. :: Aplicaţii.-
Mergi direct la: