Dark human.

Theres a world out there that you should see...

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Do you wanna....?

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Andrade S. Brookelore

Puncte : 5134
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/01/2012

MesajSubiect: Do you wanna....?   Vin Ian 27, 2012 8:25 am

Se plimba pe holurii simtinduse plictisita si neavand ce face.Se rezema usor de un perete lasanduse in jos incepand sa se joace cu bratara pe care o avea la mana.
O tot misca de pe un deget pe altul mereu fiind pe cale sa o scape insa nu o interesa pana la urma era doar o simpla bratara.
Unde se afla ea era fix scara care ducea catre subsol,scapa din greseala bratara acolo.Cobora incet scarile tinanduse cu mana de perete deoarece era prea intuneric pentru a vedea ceva.Se rezema usor de podea incercand sa o gaseasca cu mainile insa nu simtea nimic.Ofta injurand incet ridicanduse in picioare incercand parca sa priveasca ca o chioara in acel intuneric.
-La dracu!zise dandu-si ochii peste cap asezanduse din nou pe jos cautand-o.
Totusi era o bratara frumoasa de ce sa o piarda?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Erik J. Wawkins

Puncte : 5158
Reputatie : 4

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Vin Ian 27, 2012 8:29 am

Statea la subsol , jucandu-se cu bricheta si fumand linistit.Vedea o fantoma in fata lui si deja il enerva acest lucru.Ura ca putea sa vada mortii , ce naiba?Nu mai putea fi un copil normal?Nu ca ar fi fost vreodata.
Ofta incet si simti cum ceva il lovi in cap , apoi auzi pe cineva injurand.Lua bratara de jos , indreptandu-si pasii spre locul de unde se auzise acea injuratura si o priviri pe tanara schitand un mic zambet.
Ridica bratara si tinu bricheta langa ca sa se vada .
,, Cauti ceva? " o intreba pe un ton usor plictisit , apoi privi undeva in spatele ei urat , fantoma ce tot nu ii dadea pace.
Poate nu era chiar atat de rau ca nu era in camera lui , avea cu cine sa se joace sau sa tortureze mai exact.
Sus In jos
Andrade S. Brookelore

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Vin Ian 27, 2012 8:39 am

Inainte ca baiatul acela sa zica ceva ea deja raspunse.
-Da.zise pe un ton negativ cascand punandu-si mana la gura.
Stia ca el va fi acolo pentru ca totusi era clarvazatoare ce sa mai?Era si logic sa poata vedea orice.
Se ridica in picioare luandu-i bratara din mana.Nu se mai putea spune ca avea sa se plictiseasca si deja vedea cateva viziuni idioate cu ea si tipul ala insa nu avea de gand sa cedeze sa vedem intai daca baiatul ii trezeste cu adevarat intereseul chiar daca deja stiaraspunsul la aceasta intrebare.
Insa Andrade se lasa greu si la sigur va fi un joc foarte foarte lung.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Vin Ian 27, 2012 8:42 am

Stinse bricheta cateva clipe , tragand din tigara si apoi o aprinse din nou , privind-o calm pe tanara din fata lui.
,, Si eu nu primesc nimic in schimb ca ti-am gasit bratara ? " intreba cu calm si un ton plictisit.
El era imprevizbil.Nimeni nu isi putea da seama ce avea el in cap sau ce avea de gand sa faca in urmatoarea clipa.Era genul acela de baiat , care actiona pe moment , fara sa lase pe cineva sa vada ce vrea el cu adevarat.
Schita un zambet , analizand-o mai bine pe tanara si doar schita un zambet.
,, Erik " se prezenta .
Nu era chiaar atat de nesimtit , dar totusi nu putea spune ca avea sa il intereseze prea tare ce zicea ea sau ce facea , cat timp nu avea de gand sa il enerveze , sau sa comenteze la ce comenta el.
Sus In jos
Andrade S. Brookelore

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mier Feb 01, 2012 9:12 am

Isi dadu ochii peste cap la acea replica fiind deja destul de obijnuita cu acest fel de replici care deja o plictiseau,era curtate de prea multi baietii de acest gen ca sa o mai mira ceva.
"Ar trebui sa iti dau ceva la schimb?Pana la urma era bratara mea."zise ridicanduse in picioare schimonozind din nas cand aprinse iara bricheta in ochii ei.
Se prezenta scurt si ea nevrand totusi sa fie nesimtita.
"Andrade".
Nu era ea o persoana mult prea calda cu necunoscutii si nici cu cei pe care ii cunostea nu prea era,sa ziceam ca era mai ...neutra.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mier Feb 01, 2012 9:17 am

,, Teoretic da , dar practic nu prea am achef sa ma gandesc la ce ai putea sa imi dai in schimb , asa ca hai sa o lasam balta " murmura dand usor din umeri.
Era destul de plictisit de tot , erau cam aceleasi tarfe peste tot , lasandu-se greu , dar toate ajungeau sa i-o suga intr-un final.
Isi dadu ochii peste cap , privind-o pe tanara din fata lui.Habar nu avea cat era ceasu sau ceva in genul , avea intalnire cu una , dar nu avea de gand sa mai mearga desi stia ca daca il vede ajunge mort , dar nu mai conta , cel putin nu pentru el.
,, As putea spune incantat , dar nu sunt prea sigur " continua pe un ton rece , asezandu-se pe scari si aruncandu-si chistocul de la tigara.
Sus In jos
Andrade S. Brookelore

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mier Feb 01, 2012 9:36 am

"Aham,cum zici tu oricum mereu este ca mine oricum" zise dandu-si ochii peste cap folosind un ton destul de rece si infiferent.Il privi simplu pentru ultima oara dand usor din umeri dupa care pleca punandu-si bratara din nou la mana.Vroia sa mearga catre sufragerie poate acolo avea ce face.Ii raspunse sec bagandu-si o mana in par dupa care plecand.
"Deasemenea."
Probabil ea era crezuta de el o idioata care se lasa greu de impresie insa nimeni nu se atinsese de ea si nici nu o va face cineva pentru ca asa vroia ea si nimeni nu avea sa ii schimbe aceasta parere.
Se aseza pe canapea cu totul si cu picioarele intinse uitanduse la marele ecran de TV.
"La dracu!"zise scurt cand vazu ceva ce nu ii comvenea.
Vazand o viziune cu el si Erik intr-un pat ceea ce nu ii comvenea.Ofta nezicand nimic privind in continuare televizorul.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mier Feb 01, 2012 9:40 am

,, Pronunti cam mult la dracu , ma gandesc daca si la pat faci asa " spuse ganditor si ironic stand sprijinit cu coatele de spatarul canapelei privind-o.
Era nesimtit de cand se nascuse si nici nu avea de gand sa schimbe acest lucru.De ce?Doar pentru ai face uneia pe plac?Nici o sansa.
Schita un mic zambet si ii dadu picioarele la o parte asezandu-se pe canapea si punandu-se cu picioarele pe masuta de cafea.
,, La ce ne uitam? " intreba plictisit si fara chef de ceva , privind aiurea in jurul lui.
Avea sa stea un timp dupa ea , doar pentru a o scoate din sarite , simtindu-se mai bine in acel mod.
Sus In jos
Andrade S. Brookelore

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mier Feb 01, 2012 10:45 am

"Te intereseaza cumva?" zise ridicand in sus o spranceana in sus privindu-l sarcastic.Nu vroia sa ii zica ca era virgina pana la urma care era treaba lui?
Cand vazu ca ii lua picioarele punandui-le pe masuta de cafea Andrade si le puse la loc insa de data asta si le puse pe genunghi lui uitanduse la el.
"Le-am pus acolo pentru ca vroiam sa stau acolo" zise zambindu-i ironic.Isi lasa capul pe spate pe spatarul canapelei uitanduse la TV.
"Uitam?"
Zise nemai zicand nimic cand vazu ce scene erau in filmul asta idiot: super doi tocmai si-o trageau aici de numai puteau iar ea se alesese cu un enervant.Avea sa recunoasca erau inveliti in patura si era un film de dragoste deci nu XXX ca sa se vada altceva.
"Frate".zise scurt dandu-si ochii peste cap.Nu prea le avea ea cu romantismul si sexul.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mier Feb 01, 2012 10:48 am

Isi dadu ochii peste cap , punandu-si o mana pe picioarele ei schitand un zambet.Habar nu avea ce minte avea el si daca tot continua sa il frece mult la nervi cu siguranta va ceda si va face o prostie , dar nici ca-i pasa in acel moment , pana la urma ce mai conta?
,, Interesant " murmura ironic in legatura cu filmul.
Isi lasa capul pe spate oftand si privind tavanul , incepand sa isi treaca incet mana peste piciorul ei.O facea din plictiseala , nu neaparat ca vroia ceva , desi putin sex nu ii strica in acea seara , dar totusi.
Sus In jos
Andrade S. Brookelore

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Vin Feb 03, 2012 10:10 am

"Nu cred ca este atat de interesant pana la urma nici ca vezi ceva." zise "experta" de Andrade dandu-si ochii peste cap.
Baiatul ii puse mana pe picior ca si cum nu ar fi cine stie ce se uita cu o spranceana ridicata la el luandu-i mana de acolo.
"Te aprinzi usor,tigrule?" zise sarcastica uitanduse in ochii lui.Se puse deasupra lui rezemanduse doar in maini aplecanduse doar putin.Era destul de rea si chiar daca nu vroia sa faca sex stia cum sa se faca dorita de un baiat chiar si prin insuportabilitate ceea ce intr-un fel ii era firesc ei insa pana la urma.....la dracu cu ei de hormonii,nu vroia sa faca ea vreun pas sau ceva doar se juca cu el stia ca totusi poate controla situatia.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 10:14 am

Chicoti usor fantomatic , privind-o atent cand se puse deasupra lui.Nu prea il tenta cu nimic , era buna de o partida doua , dar nimic mai mult.Isi dadu ochii peste cap , punandu-si mana pe talia ei apropiind-o mai mult de el , privindu-i fiecare reactie.
,, Nu ma aprind usor chiar deloc papusa " spuse plictisit.
Stia ca prin indiferenta iesea ceva mult mai mult decat si-ar fi imaginat , ceea ce ii convenea.Ii dadea o maxima satisfactie si nu se dadea la o parte de la asta.
Sus In jos
Andrade S. Brookelore

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 10:23 am

Zambi usor in coltul gurii dandu-si ochii peste cap cand vazu reactia lui adica cand a apropiat-o de el.
"-Sigur ca da,esti sigur ca nu vrei sa ma futi?” zise ridicandu-si o spranceana in sus zambind rece.Isi lasa capul pe pieptul lui privind desinterisata gandinduse doar la:Ce mama dracu fface ea aicia stand pe tipul asta care era numai un fustangiu.
„-Ma plictisesti” zise muscandu-si buza inferioara zgaraindu-l pe piept chiar daca avea tricou pe ea.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 10:36 am

Chicoti incet cand ii auzi ambele replici.
,, Daca vroiam sa te fut o faceam de mult si sentimentul e recirpoc " spuse la fel de plictisit de persoana ei.
Chiar nu il incalzea cu nimic stand peste el si toate cele.Nu il ajuta cu absolut nimic , defapt doar il facea sa o creada intr-un fel usuratica , chiar daca nu se freca de el sau ceva in genul.
Isi dadu ochii peste cap , lasandu-si capul pe spate si privind tavanul.
Sus In jos
Andrade S. Brookelore

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 10:54 am

Isi dadu ochii peste cap danduse de pe el cand isi dadu seama ca ceea ce facea ea era fara rost si motiv.
„Machomen,eu o sterg de aici.” Zise bagandu-si o mana printre par ciufulindu-l.Nu avea de ce sa stea aici cu el nici macar nu o interesa de el sau vroia ceva .Se indrepta spre camera ei mergand in cet cu pasii mici.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 10:57 am

Se ridica prinzand-o de mana si lipind-o de perete schitand un mic zambet pervers.
,, Ce e papusa renunti asa de usor? " intreba schitand un mic zambet si privind-o.
Stiuse din totdeauna ca indiferenta era cel mai urat mod posibil pentru a te folosi sa rezolvi ceva , dar pana la urma asa era el si ca ea renuntase il facea sa se simta chiar foarte bine.
Se puse in asa fel incat tanara nici nu avea cum sa se miste sau sa scape de el , ceea ce il facea sa fie mult mai ok.
Sus In jos
Andrade S. Brookelore

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 11:02 am

Bufni usor in ras mutandu-si privirea din ochii lui albastri care avea sa recunoasca ca erau superbii insa ce ii pasa ei?!Crede ca daca ester frumos poate avea ce doreste?
„-La ce sa renunt?Ti se pare ca vreau ceva de la tine?!”incerca sa il impinga insa nu prea reusi imobilizand-o destul de bine.
„-Ai de gand sa te joci cu mine?Pentru ca sincer nu ma interesezi deloc,deci ma lasi?!” de data asta il privi fix in ochii chiar daca aproape se inmuia cand ii vazu privirea.
„-La dracu!” zise mutandu-si din nou privirea incercand sa se smuceasca.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 11:06 am

,, Stii daca ma gandesc mai bine nici nu imi pasa de persoana ta " spuse dandu-i drumul si intinzandu-se pe canapea.
Era din nou indiferent si stia ca atunci tanara va ceda prima , pentru ca el niciodata nu o facea si asta nu era unul dintre acele momente in care el sa renunte.Lua telecomanda , incepand sa schimbe aiurea canalele.Nu avea chef de nimic si in fond nici nu vedea de ce sa aiba chef de ceva.Tanara ii futuse tot cheful , ceea ce il facea mult mai indiferent ca la inceput.
Sus In jos
Andrade S. Brookelore

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 11:26 am

Se enerva dand cu piciorul de perete cand el se puse din nou pe canapea poate era prea dura sau…?Isiu musca puternic buza indreptanduse spre canapea.Se uita indiferenta la el avand o sclipire ciudata in ochii.
„-Sti ceva?Pana la urma nici sa nu iti pese!Scuza-ma doar ca nu prea vreau sa fiu tarfa ta si ca nici nu vreau sa fiu tarfa nimanui.” Zise clar si raspicat punand punctul pe I.Pana la urma de ce avea ea sa ii cedeze cu ceva?
„-Poate asta este technica ta de agatat dar cu mine nu iti prea merge pricepi?Nu prea cred ca sunt o mica partida!” ii ajunsese de toti baieti de genul asta care vroiau doar sex si restul nici nu le pasa de nimic.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 11:30 am

Se abtinu sa nu ii futa o palma sau ceva de genul.Se dadea si ea cu parerea fara sa cunosasca cu adevarat persoana.Da poate ca si el o etichetase prea repede , dar asta nu inseamna ca nu iti putea schimba parerea.
,, De ce esti tu atat de sigura ca vreau doar sa imi fii tarfa?Stii sunt baieti carora chiar le pasa , dar eticheteaza-ma cum vrei , nici ca-mi pasa.M-am obsinuit cu parerile proaste si a inceput sa ma doara in paispe de ele " spuse rece si calm.
Da vorbea serios.La cate pareri proaste avea lumea despre el.Da normal ca mai avusese si aventuri , dar niciodata nu violase sau ceva de genul.
Sus In jos
Andrade S. Brookelore

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 11:36 am

Isi schimba privirea si tonul parand un pic mai indiferenta insa parca ii parea rau ca pusese o eticheta atat de rapid desi il cunostea doar de aproape o ora insa ce era vina ei ca el parea acel gen de baiat?
„-Pe bune?Si ce vrei sa zici acum ca iti pasa de mine sau ce?Nici nu ma cunosti si probabil tu deja mi-ai pus o eticheta de tarfa si sti bine ca asa este si asa gandesti…” zise calma oftand incet calmzanduse.Poate era ea o rautate insuportabila insa de aceasta data chiar ii parea rau.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 11:39 am

,, Nu trebuie sa cunosti o persoana ca sa iti pese de ea si da poate ca am pus o eticheta , dar stiu ca am gresit dupa ce chiar tu ai spus ca nu esti o tarfa.Oricine se joaca si daca erai tarfa deja ne futeam si o stii si tu prea bine.Da , dau impresia de baiat rau ,dar nu inseamna ca este adevarat " spuse dand din umeri.
Se ridica pur si simplu , trecand pe langa ea si deschizand geamul.Se aseza pe pervaz , privind afara si aprinzandu-si apoi o tigara.Nu ii parea rau de ce zisese , chiar nu avea de ce.Spunea tot timpul adevarul si nici acum nu o lasase mai usor.
Sus In jos
Andrade S. Brookelore

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 12:03 pm

Acele vorbe ale lui o facu sa ii para cat de cat rau chiar daca stia ca avea toate drepturile sa il considere un nenorocit,insa asa este daca ea chiar era o tarfa deja s-ar fi futut cu el iar daca el era chiar un nemernic incurabil probabil ar fi violat-o.Se indrepta si ea spre fereastra luandu-i o tigara idn pachet fiindui destul de sila sa urce dupa al ei care era in camera ei.Se apropie usor de tigara din gura baiatului cu tigara ei aprinzand-o de la cea a baiatului.
„-Da…poate ca gandim doar prea mult.” Zise tacand dupa aceea din gura punandu-si coatele pe perfaz nepasandu-i ca acolo se afla si baiatul.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 12:08 pm

O privi , fara sa spuna ceva cand ii luase o tigara din pchet.In fond nici macar nu il deranja chiar deloc , in fond era doar un pachet de tigari si nimic mai mult.
,, Daca eram chiar un nenorocit te violam de mult , si vorbesc la cel mai sincer mod posibil " spuse cu calmul sau ce pe unii chiar il enervau.
Ofta incet si privi calm in jur .Nu avea chef de nimic si erau doar ei doi.Chiar daca rar vorbea asa si spunea cu adevarat , in acea seara facu o exceptie , pe care nu se gandise ca o va mai face vreodata.
Sus In jos
Andrade S. Brookelore

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   Mar Feb 07, 2012 12:17 pm

Surase,acum i se parea totul atat de patetic chiar si acea discutie idioata pana la urma chhiar asa era.
„-Da acum m-am prins si eu de asta” zise fumandu-si calma tigara simtinduse mult mai bine dupa toata cearta asta.”Scuze pentru iesirile de mai devreme” zise calma pana la urma era prima oara cand isi ceru scuze nu o facea prea des asta.
„Dar pana la urma de ce ai incercat sa te dai la mine cu ce scop?”zise curioasa,poate doar vroia sa isi bata joc de ea..
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Do you wanna....?   

Sus In jos

Do you wanna....?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» I Just Wanna Say Hi
» i just wanna say thnk you. chess2u boss site.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark human. :: Cămin. :: Subsol.-
Mergi direct la: