Dark human.

Theres a world out there that you should see...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Kiru Kazuro

In jos 
AutorMesaj
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
avatar

Mesaje : 110
Puncte : 5466
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

MesajSubiect: Kiru Kazuro   Vin Ian 27, 2012 9:23 am

Kiru Kazuro



FULL NAME: Kiru Kazuro
ALIAS: Shine
AGE: 25
BIRTH DATE: 13.08.1987
YEAR(I, II, III):-
SEXUALITY: Bisex.
OCCUPATION(if adult): Profesor in studierea puterilor sigilate/interzise


EYES: Albastrii
HAIR: Negru
DISTINGUISHING FEATURES: Un tatuaj ce-i acopera intregul spate, reprezentand un dragon chinezesc; canini proeminenti ce duce imediat cu gandul la vampiri.
POWERS: Tot ce tine de moarte si invieri, poate zbura, transforma obiectele in diferite chestii, si inca o putere ce o are sigilata printr-un tatuaj ce-i acopera intregul spate.


WEEKNESSES: Animalele pufoase si dragute; pustii/pustoaicele cute
LIKESS:
-Intunericul
-Linistea
-Gradinile cu trandafiri
-Tot ce e goth/emo
-Pisicile
-Pustii/pustoaicele cute (nu reataza nici o sansa sa ii/le aduca in patul lui)
-Tigarile
-Alcoolul
DISLIKES:
-Paianjenii
-Cainii
-Persoanele ce vorbesc fara oprire
-Sa fie deranjat cand doarme
-Sa nu se faca cum spune el
-Mancarurile/deserturile dulci
-Elevii problema
-Luptele
-Sa i se interzica fumatul

PERSONALITY: Un tip tacut, retras, dar care atrage mereu atentia datorita aurei de mister ce-l inconjoara, a inaltimei exagerate si a corpului bine-lucrat. Este genul care nu se aventureaza in relatii, insa nu inseamna ca nu ar face-o daca ar gasi persoana potrivita. Saritor la nevoie, indiferent mai tot timpul. Ce nu-l intereseaza, pentru el e inexistent, tratand astfel de persoane rece precum gheata. Evita pe cat de mult posibil luptele si certurile, asta amintindu-i de trcutul lui, despre care nu vorbeste niciodata. Pervers pana peste cap, dar nu arata asta.


PARENTS:-
SIBLINGS(brothers and sisters):-
OTHER FAMILY:-
HISTORY: Ramas orfan inca de la varsta de cinci ani, Kiru a trebuit sa se descurce singur in viata. A profesat pana si cele mai josnice treburi posibile, insa nu ii este rusine de asta. A invatat ce este ura foarte repede, si cum sa ucida cu sange rece. A urmat un antrenament sever pentru varsta lui atat de frageda, terminandu-l mult mai devreme ca restul, capatandu-si o noua putere care ii este sigilata acum. Si-a strans astfel mare parte din averea pe care o are, facandu-si un renume in lumea asasinilor platiti drept ''Shine''. Saturat de viata agitata pe care o traia, s-a retras din acea afecere, insa inca a ramas de temut, si nu crede ca ar ezita macar o clipa in uciderea unei persoane.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Kiru Kazuro
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark human. :: Administraţie. :: Aplicaţii.-
Mergi direct la: