Dark human.

Theres a world out there that you should see...

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Silent whispers

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

Puncte : 5466
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

MesajSubiect: Silent whispers   Vin Ian 27, 2012 9:45 am

Tarziu in noapte, cu mult trecut de miezul ei. In camera perfect gothica era o liniste ca de mormant si doar lumina slaba a lunii lumina o parte din ea. Kiru statea pe un fotoliu in fata geamului, la bustul gol, privind ganditor afara. Fulgii mari de zapada continua sa cada nestingheriti din cer, insa era placut sa-i vezi, il calma mai mult decat ar fi crezut. Se bucura de caldura camerei, caldura poate prea exagerata insa facuta la cererea lui. Nu suporta frigul, il detesta din suflet. In mana dreapta isi avea tigarea, pe jumatate fumata, iar in cea stanga paharul cu un lichid maroniu, puternic mirositor. Avusese o zi grea azi la academie, iar acum se relaxa cat de mult putea. Poate ca ii lipsea putin compania cuiva, insa se multumea cu paharul si tigarea lui. Isi amintea de trecut, lucru ce-l infiora si-l facu sa se incrunte scurt, revenindu-si repede. Nu vroia sa-si strice buna-dispozitie cu astfel de prostii, asa ca dase acele ganduri la o parte imediat. Ochii lui albastrii, in contrast cu pielea alba, fantomatica si cu parul negru, ii erau lipsiti de expresivitate si in ei nu se regaseau acea scanteie ce atragea priviri admiratoare. Erau reci, dar totusi frumosi in felul lor.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Natsuru Akito
Profesor
Profesor

Puncte : 5103
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012
Localizare : check under your bed.

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Vin Ian 27, 2012 11:57 am

Ce căuta afară la ora aceea? Nici nu știa, nici nu-l interesa. Era îmbrăcat cu ținuta lui de sport : un trening negru, simplu fără vreo inscripție , cu glugă. Părul său lung era prin într-o coadă de cal, iar ochelarii și-i lăsase în cameră dar își dădu seama că nu era chiar recomandat să meargă fără ei. Era întuneric , întra-adevăr însă de când era pe hol, singur se învățase. Îi era din ce în ce mai frig și dădu să se întoarcă în camera sa. Făcu stânga împrejur, și alunecă pe un bulgăre de zăpadă netopit, adus probabil de cineva care încălca regulile și ieșea noaptea. Țipă scurt, surprins și se prinse de o clanță a unei camere care din păcate era alunecoasă iar camera era deschisă. Ușa se deschise, iar el nu făcu nici un rahat prinzându-se de clanță, că tot jos ajunsese.
”Dacă-l prind pe ăla care a ieșit la ora asta, îi rup gâtu ca la porumbei” spuse nervos și își duse mâna la cap. Își aduse apoi aminte imediat că toată lumea dormea probabil, așa că oftă lung.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Vin Ian 27, 2012 12:02 pm

Auzind acele zgomote pe coridor, trezindu-se apoi cu usa deschisa, se ridica de pe canapea. Se apropie de usa, aprinzand lumina in camera lui, astfel luminand si o parte din coridor. Se intreba cine mai putea fi treaz la ora asta, si avea de gand sa pedepseasca pe cineva daca era un elev. Dorea ca ei sa respecte regulile, insa le era cam greu dupa cate observase. Statea in pragul usii, privind persoana cazuta jos ce era acum luminata. Chipul ii era la fel de inexpresiv, insa ochii albastrii erau mai luminosi ca oricand. Recunoscu imediat acea persoana, stiind ca era profesorul de engleza.
-Esti bine?
Se auzi dintr-o data vocea lui groasa ce pe unii i-ar baga de-a dreptul in sperieti. Se apropie de el, intinzandu-i mana pentru a-l ajuta sa se ridice, fiind nevoit sa se aplece putin caci inaltimea lui exagerata nu-l prea ajuta in astfel de momente.

Ultima editare efectuata de catre Kiru Kazuro in Sam Ian 28, 2012 2:20 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Vin Ian 27, 2012 12:12 pm

Închise ochii atunci când se aprinse becul și încercă să-și ridice capul spre a-l privi. Nu reuși așa că renunță. Oftă scurt și întoarse capul să-l vadă pe cel care era treaz. Îl văzuse prin școală și era sigur că era unul dintre profesori, dar nu știa care, nu-i reținuse pe toți pentru că nu stătea cu ei prea des.
Ah, da. îi prinse mâna și se ridică, nu repede apoi se controlă să vadă dacă nu a pățit ceva grav. Zâmbi când observă că nu se lovi dar își rupse bluza. Cum? Se uită le tip, încercând să-și dea seama cum îl cheamă, dar orice încercare de a-și aminti dădu greș.
”Scuză-mă , dar cine ești?” îl întrebă curios.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Vin Ian 27, 2012 12:18 pm

Il privea atent, indreptandu-si spatele, bustul sau bine-lucrat iesind imediat in evidenta. Ar fi zambit la replica lui, chiar ras, insa nu prea era bun la asta asa ca renunta la idee. Il analiza cu atentie, observand ca avea bluza rupta. O apuca usor intre degetele lui lungi, dandu-i apoi drumul. Ii intoarse spatele, intrand in camera, inchizand becul. Nu suporta lumina puternica iar camera era destul de luminata datorita Lunii.
-Intra.
Spuse scurt, fara a-i raspunde momentan la intrebare. Arata de parca avea nevoie sa se incalzeasca iar camera lui era cea mai buna pentru asta. Se apropie de fotoliu, fara sa se aseze, luand paharul in mana, dandu-l peste cap. Isi lua tigarea, continuand sa o fumeze.
-Sunt Kiru, profesor in studiul puterilor sigilate/interzise.
Ii raspunse intr-un final, asta doar pentru a-i satisface curiozitatea.

Ultima editare efectuata de catre Kiru Kazuro in Sam Ian 28, 2012 2:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Vin Ian 27, 2012 12:34 pm

Îl privi lung și tresări ușor când îi atinse bluza. Zâmbi larg și îl urmă, avea nevoie să se încălzească și nu avea să refuze acea ofertă. Păși în camera lui și analiză fugitiv încăperea. Ochii lui se obișnuire repede cu acea lumină . Inspiră adânc și zâmbi mulțumit. Fusese destul de frig pe hol și uitase și motivul care-l făcuse să iasă - plictiseala ? poate...
”Merci ” spuse și-l privi, zâmbindu-i. Îl urmări cu privirea și se incruntă ușor când văzu țigara, dar nu zise nimic. Akito nu era un om care să reproșeze ceva.
Kiru...” repetă încet. Era perfect , nu-și lua ochii de la el. Își mușcă ușor buza și închise ochii câteva secunde. Ar fi avut câteva întrebări pentru Kiru, dar se abținu, se mulțumi să-l privească.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Vin Ian 27, 2012 12:41 pm

Isi stinse tigarea cand aceasta luase dimensiunile unui chistoc, trecandu-si o mana prin par. Privi scurt pe geam, apoi spre roscat, apropiindu-se de el. Trecu de el, inchizand usa caci nu vroia ca frigul sa intre in camera. Isi incorda putin muschii, simtind schimbarea de temperatura din camera, insa avea sa revina la caldura de dinainte. Luase un pahar si sticla cu acel alcool maroniu si veni iar la roscat. Ii puse in pahar, intinzandu-i-l.
-Te vei incalzi mai repede cu el.
Schita un zambet, insa renunta repede la el caci nu-l caracteriza chiar deloc. Dupa ce tipul lua paharul, se apropie de al lui, turnandu-si, luand o gura din el. Nu consuma alcool exagerat, insa nici nu putea spune ca se imbata repede, din contra. Se aseza din nou pe fotoliu, dupa ce-l trase cu fata spre Akito.
-I-a loc.
Spuse, facandu-i semn spre fotoliu din dreptul lui, la doar un metru de cel al lui Kiru.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Vin Ian 27, 2012 12:58 pm

Își duse mâna la gură și căscă scurt. Luă paharul când Kiru i-l dădu și privi lung lichidul din el. Nu era un mare fan al alcoolului... defapt, nici nu-și aducea amine când băuse ultima dată .
Mulțumesc” spuse încet, și se așeză pe fotoliul indicat de el. Puse paharul pe masă și zâmbi, a o mia oară. Luă o gură din el și lăsă ușor capul pe spate. Avea dreptate, chiar se încălzise mai repede, însă nu dorea să riște. Lăsă paharul pe o măsuță dintr-o partea stângă, dreaptă, nu conta, paharul era jos. Nu știa ce să mai zică, profesorul din fata lui era așa de diferit de toți pe care-i întâlnise. Clipi de câteva ori, își așeză mâinile pe genunchi și bărbia pe palme și dacă ar fi avut o coadă , aceasta sigur s-ar fi legănat pervers.
Ești... diferit gândi cu voce tare și aplecă ușor capul spre stânga.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Vin Ian 27, 2012 1:03 pm

Pe chip ii aparu de data un ranjet cand auzi spusele tipului. Diferit? Da, era foarte diferit de restul, insa el habar n-avea in ce consta acel diferit cand venea vorba de Kiru. Daca ar fi stiut ca in spatele lui avea un trecut sangeros, si-ar fi dat seama cat era de diferit, si poate i-ar fi pierit cheful ca sa mai stea cu el. insa, cum niciodata nu vorbea despre trecut, nu va avea sa afle asta.
-Poate, poate nu. Sunt un simplu profesor.
Mai lua o gura din pahar, punandu-l si el pe masa. Se ridica, asezandu-se pe vine in fata roscatului, apropiindu-si chipul de al sau, denotand o tenta de sarut, insa nu asta fusese. Isi duse mana la capl tipului, unde parul ii era prins, tragand de buretel pana ce acesta se desprinse, iar parul ii era liber.
-Iti sta mai bine asa. Rosul te prinde.
Isi relua locul, pe fotoliu, jucandu-se cu buretelul tipului, privindu-i chipul atent.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Vin Ian 27, 2012 1:22 pm

Își dădu seama de ceea ce spuse, dar nu era nici pe departe timid sau rușinat. Spusese ceea ce gândise și nu fusese ceva rău. Își repetă în gând răspunsul lui apoi zâmbi. Asta arăta că nu dorea să vorbească despre trecutul lui, așa că renunță, chiar dacă era curios peste măsură.
Își închise ochii pentru puțin timp iar când îi deschise Kiru era în fața lui... adică foarte aproape de el. Obrajii lui se înroșiră ușor și tresări când îi simți mâna în păr. Kiru se depărtă cu elasticul lui de păr, lăsându-i pletele să cadă pe umeri și pe spate. Zâmbi când îi auzi replica. Știa că îi stă bine, iubea când cineva îi spunea asta.
” Știu” spuse încet, numai pentru el. Își privi burețelul din mâna lui și se așeză cu un picior peste altul, iar mâinile și le puse pe genunchi ” Ești bisexual ?” se trezi să întrebe , și aplecă ușor capul asta arătând că era curios.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 2:14 am

Continua sa se joace cu elasticul de par, intinzandu-l intre doua degete ale mainii drepte. Statea pe fotoliu intr-un mod neglijent, chiar golanesc daca ar fi sa ne gandim. Il privi pe tip cand pusese acea intrebare, inchizandu-si scurt ochii, lasand sa se vada iar acel ranjet in coltul gurii, ce ascundea atat de multe. Isi muta privirea in jurul camerei, simtind acea mandrie ca reusise sa o decoreze atat de gotic, cu toate elementele caracteristice. Unii nu aveau curaj sa intre aici, le erau frica, ins alui ii placea asta.
-Da, sunt.
Spuse scurt si la subiect, neavand ce spune mai mult de atat. Il privi iar pe roscat. Avea dreptate, ii statea mult mai bine cu parul desprins, avand in vedere cat era de lung si ce culoare frumoasa avea; culoarea lui preferata chiar, pe langa negru. Ii placuse din totodeauna persoanele cu parul lung, iar tipul asta rupsese orice clasament. Mia era si dragut pe deasupra, intr-un fel inocent si ciudat pentru varsta si profesia lui.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 2:48 am

Se simțea oarecum ciudat. Nu știa ce să vorbească sau ce să intrebe de parcă gura lui era cusută. Privi camera pentru prima dată și zâmbi instinctiv. Nu era un mare fan al acelui stil însă îi plăcea (chiar dacă uneori îl infiora - dar în acel moment nu era cazul ) Îl privi mulțuțumit când auzi răspunsul și își mușcă buza inferioară. Îl privi pe profesor și își frecă ușor ochii. Ce n-ar fi dat să aibă ochelarii, ar fi văzut cum era normal.
La naiba. Așa sunt toți care stau cu tine? Adică... ești foarte diferit - după cum am mai zis, spuse accentuând cuvântul „foarte” și apoi continuă pe același ton frustrat : Nu pot să întreb sau să zic ceva, poți să-mi explici ? se uită însitent la el, fiind oarecum nervos , că explodase așa și numai la câteva minute de când îl întâlnise. Nu știa dacă e bine ceeace făcuse, dar decât s stea acolo să se holbeze la el , era parcă mai bine.. sau mai rău ? Nici el nu știa.
Lasă, nu mai contează. Scuze, doar că e aiurea să stau aici și să nu scot nici un cuvânt.. încercă să dea înapoi , dar privirea lui rămăsese aceiași.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 3:25 am

-Nu sunt genul care vorbeste prea mult. Mie imi place linistea, iar despre trecut nu vorbesc deloc. Poate sa fiu prea absurd s-o fac, sau sa fie o persoana mult prea importanta pentru mine. insa eu nu am asa ceva.
Facu o pauza, terminandu-si bautura, continuandu-si calm, relaxat tigarea. Intr-un fel il intelegea pe tip, nu era placut sa il ai pe Kiru drept companie. Insa nimeni nu-l tinea aici cu forta, putea pleca oricand doreste daca se plictisea si se saturase de el.
-Daca ai intrebari, spune, atata timp cat nu tine de trecutul meu, caci nu vei afla nimic.
Il privi din nou, ochii lui albastrii incepand iarasi sa lumineze. Il gasea oarecum interesant si lucrul asta ii convenea, avand in vedere ca erau cam singurii treji la ora asta.
-Observ ca nu iti place alcoolul. Preferi o cafea sau ciocolata calda?
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 8:33 am

Trecut... nu contează , că doar trăiești în prezent. spuse încet și-l privi. Își dăduse seama de asta dinainte să-i zică el și oricum știa cum este, că nici el nu împărățea informații tuturor despre vechea lui viață ( mai ales după cele întâmplate - cine l-ar crede dacă ar spune că a murit și a înviat ? )
Ok - atunci o întrebare simplă : câți ani ai ? spuse uitându-se la paharul său din care nu luase decât puțin.
Nu prea beau, mi-e frică să nu sar calul spuse și-și îndreptă ochii spre Kiru. Da, mi-ar plăcea o ciocolată caldă. continuă zâmbind .
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 8:41 am

Se ridica de pe fotoliu, indreptandu-se spre bucataria personala. Nu ii raspunse momentan la intrebare, ci avea s-o faca dupa ce termina. Pregati in liniste ciocolata calda, intorcandu-se, intinzandu-i cana neagra. Iis relua locul, stand picior peste picior, cu cotul sprijinit de fotoliu, lasandu-si tampla sprijinita in pumn.
-25. Tu?
Poate ca nu parea deloc de 25 de ani, ci mai mult, datorita comportamentului si personalitatii sale, insa atat avea, inca era tanar si in putere. Il privea pe roscat in continuare, fiind chiar o companie placuta la ora aceea. Iis mai turna din acel alcool in pahar, dandu-l peste cap. Bause cateva pahare bune, insa pentru el nici macar nu se simtise. Nu avea sa se imbete prea curand, asta era sigur.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 8:51 am

Luă cana și luă puțin din acea ciocolată calda, apoi zâmbi . Îl m privi și lăsă cana pe genunghi, ținând-o cu ambele mâini. Era foarte bună ( probabil de milioane de ori mai bună decât cea pe care o făcea el - ei, nimeni nu-i perfect )
- Douăzeci și trei. spuse ușor rușinat . Nimeni nu-l credea și-l mai intreba o dată, dar era complet onest. De ce ar fi mințit ? Să i se pară mai simpatic lui Kiru ? Minciuna n-ar fi fost ceva care să-l facă așa.
Da, nici nu arăt nici nu mă comport de douăzeci și trei. continuă după ce mai luă încă o gură din acel lichid maroniu. Akito uitase complet cât era ceasul ... cat fusese atunci când se uitase la ceas. Se simțea bine cu Kiru , chiar dacă nu prea știa despre ce să vorbească.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 9:00 am

-Nu arati deloc. Insa asta ar fi un atu pentru tine. E placut sa pari mult mai tanar, iar tu parca ai copilaria si inocenta la degetul mic.
Zambi larg caci ii placea acest lucru. Putea sa puna pariu ca, in ciuda aspectului sau, Akito ar face o partida buna, ba chiar o relatie si mai buna. Si-l imagina deja in patul lui, fiind pervers si dornic, acel lucru il facu sa ranjeasca. Isi inchise scurt ochii, alungand acele ganduri.
-Akito, spune-mi, nu te-ar interesa o relatie cu mine? Ma simt cam singur si plictisit, si tu esti exact genul meu.
Mereu Kiru fusese direct. Nu il pasiona sa spuna asemenea lucruri pe ocolite, nu-si gasea rostul in asta. Poate ca era cam badaran, insa nu-l deranja deloc. Continua sa-l priveasca pe roscat, analizandu-i reactia, asteptandu-i raspunsul.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 9:14 am

Mormăi ceva apoi îl privi surprins. Dacă ar i-ar pune că i-a mai zis niciodată nimeni așa... ar minți, dar auzise acea replică doar o dată, cu mult timp în urmă. Iși despărți buzele, dorind să spună ceva, dar renunță imediat când îi auzi întrebarea lui. Roși vizibil și dădu din cap , timid.
Da. spuse încet , jucându-se cu cana. Era destul de timid, mai ales că fusese o întrebare directă , și-l luase pe nepregătite. Îi zâmbi și puse cana pe acea măsuță, unde își pusese paharul. Se ridică și se duse lângă el , și se așeză pe vine în fața lui.Îi dădu piciorul de peste celălalt pe fotoliu și își puse mâinile pe genunchii săi și zâmbi.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 9:22 am

Zambise alrg, multumit de raspunsul primit. Ar fi fost pacat sa rateze o asemenea sansa, avand in vedere ca putea pune mana pe un tip dragut si chiar perfect pentru el, care sa-l iubeasca si sa-l rasfete ca pe un rege. Il privi atent, si isi dase la o parte piciorul, lasandu-l sa se aseze asa cum dorise, ducandu-si o mana pe chipul lui fin, mangaindu-i tandru obrazul drept. Se apleca, prinzandu-i barbia roscatului intre degetul mare si cel aratator, unindu-si buzele cu ale sale intr-un sarut dulce, chiar brusc, dar tandru pe cat posibil. Desi nu o arata, Kiru era un adevarat romantic cand venea vorba de relatii. Isi strecura limba printre buzele lui, cercetandu-i fiecare coltisor al locasului umed pana ce dadu peste limba lui, cu care incepu apoi un joc pasional. Se oprise cand nu mai avu aer, indreptandu-si spatele, lipindu-l de fotoliu, trecandu-si degetele lungi prin suvitele rosii ce-i erau cazute pe umerii lui Akito.
-De-acum vreau sa ti-l ti tot timpul desprins.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 9:38 am

Închise ochii când îi simți mâna pe obraz dar și-i deschise brusc când îl simți pe Kiru așa aproape de el. Chiar dacă se aștepta la un sărut, fu destul de surprins când îl privi, dar nu-l respinse ci îi răspunse dar destul de stângaci și cu frică să nu fie respins din cauza experienței sale . Inspiră când când sărutul se opri și-l privi , clipind rar.
Zâmbi când acesta ăi spuse să și-l țină desprins și dădu din cap afirmativ. Nu-l deranja să și-l tina desprins, dar câteodată îi era greu să se miște sau să scrie la tablă fără să și-l folosească pe post de burete sau mătură. Aplecă un pic capul spre stânga.
Ok.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 9:48 am

Zambi din nou multumit, retragandu-si mana, placandu-i cand il vedea pe tip stand asa, langa el. isi aprinse o tigare, bucurandu-se de ea si de linistea si calmul din camera. Il privea calm si dragastos pe roscat, simtindu-se chiar norocos ca il avea acum drept iubit.
-Ma bucur ca am pus mana pe tine inaintea celorlalti, desi, nu cred ca ar fi avut o sans ain fata me,a nu cand te-am vrut atat de mult.
recunoscu el fara pic de jena, vorbind absolut degajat, expirand fumul nociv pe care-l trasese in piept cu putin timp in urma. Ii prinse varful unei suvite de par intre degete, incepand sa se joace cu el nestingherit.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 9:56 am

Chicoti încet când auzi ce spusese și căzu pe gânduri - nu, sigur nu ar fi avut nici o șansă că doar pe Kiru îi observase de prima dată , de atunci simțea ceva pentru el, mai mult sau mai puțin.
Cine altcineva mai e ca tine ? spuse și îl privi. Fuma - îl deranja când cineva fuma în fața lui ... dar nu era și cazul lui ( se simțea de parcă ar fi avut curajul să fumeze și el ).
E bună aia de ceva ? întrebă curios și își ridică ușor capul pentru al vedea mai bine.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 10:09 am

-Nimeni presupun.
Incepu sa rada, continuandu-si tigarea. Posibil ca nimeni nu mai era ca el, insa depindea. Oricand putea fi inlocuit de catre altcineva de roscat, si va fi pregatit pentru ziua aia. Insa,a cum traia in prezentul, iar prezentul ii suradea odata cu Akito. Dadu negativ la intrebarea lui, stingandu-si intr-un final tigarea, dupa ce-o termina.
-Nu e buna deloc, si te avertizez ca n-am sa te las sa te apuci de fumat. Stiu ca nu fumezi, si nu vreau sa-ti strici plamanii cu prostiile astea.
Intr-adevar, erau prostii. Prostii de care el nu se putea lasa si care ii placeau, asa ca nu avea sa renunte, indiferent cine l-ar fi pus s-o faca.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 10:17 am

Nu cred că o să mă vezi pe mine fumând cândva... spuse sigur pe sine. Știa că nu e bine și nu s-ar fi gândit să-l încerce dacă nu-l l-ar fi văzut pe el. Dar, cum cum era un om care știa ce dorea, știa că nu va fuma.
Mai vreau un sărut. spuse direct, destul de încet , dar destul de tare ca el să-l audă. Îi simțise buzele dulci și dorea să le mai simtă încă o dată. Nu era expertul experților pe acea ramură a vieții dar încerca să țină pasul cu orice care-i aducea fericirea și cât timp sănătatea lui nu era în primejdia ar fi încercat orice.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Silent whispers   Sam Ian 28, 2012 10:27 am

-Ma bucur sa aud asta, e o decizie foarte inteleapta.
Dadu afirmativ din cap pentru a-si intari spusele, dupa care ranji larg la cererea roscatului. Se apleca si isi uni iar buzele cu ale lui, concepand un sarut plin de afectiune si ceva mai pasional de data asta. Parca incerca sa-l ameteasca, sa-l faca sa se indragosteasca si mai mult de el, sa-i pice complet in plasa. Ii mangaie tandru chipul fin, adorandu-i gustul dulce al buzelor moi, stiind ca de-acum avea sa fie obsedat dupa toate aceste lucruri. Se oprise cand nu mai avuse aer, sarutandu-l inca o data scurt, indreptandu-si spatele.
-Vei dormi aici in noaptea asta, nu?
Intreba ca sa se asigure, caci nu vroia sa ramana singur atat de devreme, acum ca ei erau impreuna.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Silent whispers   

Sus In jos

Silent whispers
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» The Silent Sermom
» Naked People with Bald Hair? And Silent Chat Dens?
» Why are Chaotic Cards So Expensive?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark human. :: Cămin. :: Camere. :: Camerele profesorilor.-
Mergi direct la: