Dark human.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark human.

Theres a world out there that you should see...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Say what you want , ' cause I don ' t care !

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Alexander Bryce
Anul I
Anul I
Alexander Bryce


Mesaje : 16
Puncte : 8955
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012

Say what you want , ' cause I don ' t care ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 4:47 am

- Si? Poti sa tipi fara jena. Surase el. Ii dadu bluza jos, fara sa-i pese de nimic. Era momentul lui. O saruta pe sani, ducandu-se incet, incet cu saruturile jos. Vru sa-i desfaca si pantaloni, insa tresarii. Revenii privind-o in ochi, o saruta scurt pe frunte.
Sus In jos
Dennise van Alen.
Anul I
Anul I
Dennise van Alen.


Mesaje : 16
Puncte : 8960
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/01/2012

Say what you want , ' cause I don ' t care ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 6:36 am

Miji ochii atunci când îi dădu bluza jos şi înghiţi în sec, privindu-l cu o oarecare teamă. Îşi muşcă buza, scoţând un mic geamăt când buzele lui îi străbătură pielea şi se cutremură. Închise ochii când se ridică, dar îi redeschise în momentul în care o sărută pe frunte. Se îmbrăcă şi se îndreptă spre fereastră, aşezându-se pe pervazul acesteia. Trase aer în piept.
Sus In jos
Alexander Bryce
Anul I
Anul I
Alexander Bryce


Mesaje : 16
Puncte : 8955
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012

Say what you want , ' cause I don ' t care ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 6:42 am

- Nu vrei, nu vrei. Chicoti usor. Isi scoase pachetul de tigari din buzunar si isi aprinsese o tigara, ofta lung . Se apropie de ea, inainte trase mult fum din tigara, se apropie si il sufla in fata ei, incercand sa o necajasca.
- Bau! Surase el.
Sus In jos
Dennise van Alen.
Anul I
Anul I
Dennise van Alen.


Mesaje : 16
Puncte : 8960
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/01/2012

Say what you want , ' cause I don ' t care ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 6:58 am

Îşi strânse picioarele la piept, privind pe geam încruntată şi miji ochii atunci când se apropie de ea şi îi suflă fumul de ţigare în faţă.
-Ce glume bune, murmură Dennise privindu-l urât şi îşi mişcă mâna prin aer, pentru a înlătura fumul de ţigare. Se ridică. Eu am plecat de aici. Am lucruri mult mai bune de făcut decât să stau în detenţie pentru o tâmpenie, zise nemulţumită şi se îndreptă spre banca unde îşi lăsase geanta.
Sus In jos
Alexander Bryce
Anul I
Anul I
Alexander Bryce


Mesaje : 16
Puncte : 8955
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012

Say what you want , ' cause I don ' t care ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 9:06 am

- BIne si asa ma plictiseai. Spuse iritat de atitudinea ei. ,, Heh, cand era mai mica era mai draguta, acuma...,, Gandi el, dandu-si ochii peste cap. ,, Toate sunteti la fel. ,, Isi spuse in gand, tipa il enerva de data asta tare, ochii i se facura din nou rosii, era agitat si nervos.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Say what you want , ' cause I don ' t care ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Say what you want , ' cause I don ' t care !
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» I don`t care

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark human. :: Academia Lost Soul. :: Sala de detenţie.-
Mergi direct la: