Dark human.

Theres a world out there that you should see...

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Good Morning My World<3

In jos 
AutorMesaj
Tsukiyomi Utau
Profesor
Profesor

Puncte : 5110
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

MesajSubiect: Good Morning My World<3   Dum Ian 29, 2012 12:36 am

Era o dimineata atat de frumoasa si eu m'am trezit cand razele de soare au cazut pe fata mea.M'am frecat la ochi si m'am dus sa ma pregatesc.Aveam o zi frumoasa,mai ales ca era weekend si puteam sa ma relaxez si eu fara ca cineva sa se i'a de mine sau ceva de genul.M'am dus si mi'am facut "Toaleta zilnica".Dupa ce am terminat mi'am pieptanat parul si mi l'am lasat desprins,pentru a'mi aluneca pe umeri.Am zambit dulce in timp ce ma duceam spre dulap.Am inceput sa imi caut haine pana cand mi'am luat o rochie galbena,care venea deasupra genunchilor si peste mi'am pus un boleru alb.In picioare mi'am pus niste balerini tot de culoare alba.M'am dus in sufragerie si mi'am luat pisica din cosul ei special.Pisica mea,Zoey era foarte jucausa.S'a intins in bratele mele si a inceput sa ma linga.Am inceput sa o mangai usor pe langa urechusele ei dragute iar aceasta a incepus sa toarca.Zoey era toata neagra,pentru ca eu nu eram supersticioasa,deci nu imi era frica de pisici negre.I'am pus mancare si apa proaspata si mi'am luat geanta.Mi'am luat cheiile si am inchis casa in urma mea.Am iesit si paseam usor catre cafeneaua cea la care ma duceam in fiecare dimineata.Inainte de a intra,m'am oprit si mi'am luat o revista.Imi placea sa vad noile barfe dar nu puteam spune ca eram foarte curioasa sau ceva de genul.Am intrat in cafenea,m'am asezat la o masa si mi'am deschis revista.Un chelner veni langa mine.
-Buna Dimineata si bun venit la noi.Cu ce va pot servi in aceasta minunata zi?,spuse eu zambindui dragut
I'am zambit la randul meu si am stat pe ganduri putin timp.Nu stiam ce sa imi comand,eram cam dificila,dar o sa imi aleg ceva
-Buna Dimineata si tie si multumesc mult.Mmmm...pai as vrea un cappucino cu frisca,spun eu zambindui dulce baiatului
Peste ceva timp baiatul pleca si comanda mea veni foarte repede.Baiatul imi puse cappucino chiar langa revista si imi zambi usor.
-Mai doriti ceva?,spuse el dulce
-Nu multumesc,spun eu uitandu'ma prin jur.
Baiatul pleca iar eu am inceput sa citesc,in timp ce m'am uitat prin jur.Ce dimineata singuratica,oare ce voi face incontinuare?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://devilskiss.forumgratuit.ro/

Good Morning My World<3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Good morning, users!
» Pupil ME and get a Good Brute(DE,COM)
» Hot Toys TDK. thanks again good doc.
» Any good stores in the Gold Coast?
» How Good Is My Brute?