Dark human.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark human.

Theres a world out there that you should see...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cry, little kid...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 8:27 am

O privi atent cand fata se lasa peste el, parul ei in valuri acoperindu-le chipurile. Intrebarea pusa de fata il facu sa ranjeasca larg, parca atingandu-l intr-un punct sensibil, parca asta fiind ceea ce el astepta sa auda. Isi duse mainile in jurul taliei fetei, facand-o sa se lipeasca de pieptul lui, chipul acesteia fiind foarte aproape de el.
-S-a facut.
Nu mai astepta nici macar o clipa, si isi lipi buzele de ale fetei, simtindu-i imediat aroma dulce ce-l desmierda. Isi inchise ochii, hotarand sa duca ceva mai departe acel sarut. Isi strecura limba printre buzele moi si carnoase ale fetei, explorand fiecare particica din locasul ei umed, pana ce limbile li s-au intalnit, formand astfel un joc pasional intre ele. Se astepta sa se trezeasca cu o palma peste fata, insa ar fi meritat pe deplin sacrificiul.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II
Katherine Decrew.


Mesaje : 58
Puncte : 9632
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 8:40 am

Îi simţi braţele înconjurându-i talia şi imediat după trupul ei se lipi de-al lui. Katherine îl privi, dându-şi părul într-o parte şi zâmbi când îi auzi răspunsul. Închise ochii în momentul în care buzele lor se întâlniră şi-şi urcă o palmă pe gâtul lui, lăsând-o pe cealaltă pe umărul acestuia. Îşi simţi obrajii arzându-i, dar nu-i păsa. Îl muşcă uşor de buză, începând apoi să se joace cu limba lui, învârtindu-i-o cu a ei încet. Îşi urcă mâna ce şi-o ţinea pe gâtul lui mai sus, strecurându-şi degetele printre şuviţele negre de păr ale acestuia. Îşi simţea inima bătând mai repede, iar asta o făcu să zâmbească în sinea ei. Rămase în scurt timp fără aer, aşa că rupse sărutul, privindu-l printre gene. Surâse fermecător, dându-şi părul din ochi şi se întinse lângă el, umerii lor lipindu-se.
Sus In jos
https://dark-soul.forumotion.com
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 8:50 am

Trase adanc aer in piept cand sarutul lua sfarsit, zambind larg, mai degraba ranjind, caci avusese parte de un sarut pe cinste si nici nu a fost pleznit pentru asta. O privi pe fata cu coada ochiului atunci cand s-a intins langa el, parandu-i-se si mai frumoasa ca inainte, avand de gand sa o cucereasca. O vroia al lui, cu o patima coplesitoare, si avea sa-si dea toata silinta pentru asta, ins anu doar pentru o noapte, ci pentru totdeauna. Gasise in ea acel ceva ce-l pasiona, ce-l interesa pana peste cap si-l atragea. Se ridica de pe zapad,a scuturandu-si hainele, intinzandu-i mana fetei. Se facuse frig si era chiar foarte tarziu. Chiar daca maine aveau liber, asta nu insemna ca puteau sta aici toata noaptea.
-Nu ai vrea sa vi la mine pentru o cana cu ciocolata calda sau o cafea ca sa te incalzesti?
Intreba pe un ton curtenitor, continuand sa-i zambeasca strengaresc, dar seducator.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II
Katherine Decrew.


Mesaje : 58
Puncte : 9632
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 8:59 am

Îşi duse mâna pe piept, simţindu-şi inima bătând mai tare şi clipi des, privind cerul. Buzele-i erau umflate şi roşii, dar nu o deranja, ci din contră. Brunetul avea ceva ce o atrăga mai rău ca un magnet şi trebuia să admită că-i plăcea acel lucru. Îl privi când se ridică şi surâse dulce, apoi îl prinse de mână, ridicându-se la rându-i. Îşi scutură hainele, apoi îşi trecu degetele prin păr, pentru a scăpa de zăpada din el şi-şi ridică privirea spre el când acesta vorbi.
-Desigur, sună foarte bine, spuse şi zâmbi fermecător, subţiindu-şi buzele într-un mod atrăgător. Îl prinse de braţ, aranjându-şi fustiţa şi paltonul negru. Clipi des, apoi îşi trecu degetele pe chip, înlăturând fulgii de zăpadă ce i se lipiră de gene.
Sus In jos
https://dark-soul.forumotion.com
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 9:04 am

Zambi larg cand fata fuse de acord, acum putand sa-si pluna planul in aplicare, cum stia el mai bine. Uneori, putea fi un adevarat romantic, un adevarat Kasanova cand vroia sa cucereasca pe cineva, si acum era momentul oportun. Isi duse o mana in parul fetei, scotand de-acolo, ca prin ''magie'' un trandafir mare si inflorit, rosu.
-Pentru tine. Desi frumusetea lui nu ti-o poate egala niciodata pe-a ta.
O privea patrunzator, parca incercand sa o cuprinda in vraja lui, intinzandu-i trandafirul. Ochii lui nu o slabeau nici macar o clipa, urmarindu-i cu atentie reactiile. In jurul lor fulgii de zapada incepura sa cada mai repede si mai multi, creand o atmosfera feerica, ca de basm. Parca totul tinea acum cu el in incercarea lui de-a o cuceri pe fata, spre fericirea si multumirea lui.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II
Katherine Decrew.


Mesaje : 58
Puncte : 9632
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 9:24 am

Luă trandafirul din mâna lui şi râse uşor.
-Mersi. Îmi plac magicienii, spuse şi-l privi, ochii ei sclipind într-un mod atrăgător. Îi cuprinse palma cu a ei, degetele lor împletindu-se, iar Katherine surâse, fără să-şi ia privirea de la el pentru vreo clipă. Îşi ridică în schimb uşor capul atunci când observă că ningea şi mai tare, iar tânăra zâmbi dulce, strângându-l uşor de mână. Magnifique, rosti clar închizându-şi ochii. Îi redeschise, apoi îl privi şi îi surâse. Mergem? întrebă şi clipi des, fulgii de zăpadă prinzându-se în părul ei, făcând-o să arate bine. Katherine îşi muşcă buzele.
Sus In jos
https://dark-soul.forumotion.com
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 9:33 am

Ddau afirmativ din cap si incepu sa mearga. O tinea tandru de mana, simtindu-se ca doi indragostiti ce isi pierdeau timpul prin parc, lucru ce-l amuza avand in vedere diferenta de ani, lucru de-a dreptul minor din punctul lui de vedere. Important era ce avea sa iasa din aceste avansuri. Linistea ii imbratisa din nou pe toata durata drumului, trezindu-se in scurt timp in fata caminului. Intrara, fara a-i da drumul la mana decat atunci cand a trebuit sa descuie usa. Scoase cheia din buzunar si o deschise, lasand-o pe fata sa intre prima, dupa care intra si el. Inchise usa in urma lor si o ajuta pe fata sa se dezbrace, punandu-i haina in cuier, la fel cum facuse si cu a sa. Se descalta, ducandu-se direct in bucatarie.
-Simte-te ca acasa.
Spuse el ceva mai tare ca sa fie auzit, si incepu sa-i pregateasca cana cu ciocolata calda promisa, dulce ca mierea, asa cum stia el s-o faca.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II
Katherine Decrew.


Mesaje : 58
Puncte : 9632
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 9:53 am

Rămase tăcută pe durata drumului, neştiind exact ce ar putea spune. Clipi des, căci nu-şi dădea seama când ajunseră la cămin şi îl urmă, jucându-se cu o şuviţă din părul ei lung. Se opri lângă acesta şi aşteptă ca el să deschidă uşa apoi intră şi se opri, aşteptându-l. Îi zâmbi dulce când o ajută să-şi dea jos haina şi apoi îşi dădu pantofii ce-i purta jos. Îl urmă, oprindu-se în uşa de la bucătărie şi se sprijini de tocul acesteia, privindu-l zâmbind dulce.
-Îmi place aici. Tu ai aranjat? întrebă şi intră apoi în bucătărie şi se opri lângă acesta, sprijinindu-se de bufet. Îşi lăsă uşor capul într-o parte zâmbindu-i dulce.
Sus In jos
https://dark-soul.forumotion.com
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 10:18 am

O privi cu coada ochiului, continuand sa zambeasca calm, vazandu-si de treaba lui.
-Chiar eu. Mi-a luat ceva pentru aprobarea directorului dar am reusit sa o obtin. In plus, imi trebuia un pat pe comanda. Nu e vina ema ca sunt asa inalt.
Ii intinse cana cu ciocolata calda, hotarand sa bea si el de data asta una, ca oricum nu murea daca o facea. Iesi din bucatarie, facandu-i semn fetei sa-l urmeze, asezandu-se pe canapea, asteptand-o si pe ea sa se aseze langa el. O urmarea atent cu privirea, corpul ei atragandu-l foarte mult, insa frumusetea juca cel mai mare rol aici. Isi lasa cana pe masa din fata lui, asezandu-se mai comod.
-Sa-mi spui daca ti-e frig. AM sa dau caldura mai mare.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II
Katherine Decrew.


Mesaje : 58
Puncte : 9632
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 11:07 am

Luă cana de ciocolată din mâna lui când i-o întinse şi îl privi printre gene zâmbind atrăgător. Îl urmă, păşind asemeni unei feline în urmă lui şi se aşeză lângă acesta, punând cana pe masă. Se lipi de spătarul canapelei, punându-şi un picior peste celălalt şi apoi se întinse luând casa şi bău din ea, trecându-şi lent limba peste buzele-i roşiatice.
-Nu, e bine aşa, stai liniştit, spuse şi zâmbi dulce, lăsându-şi capul pe umărul lui. Începu să se joace cu pandantivul de la gât. Mai spune-mi despre tine, Kiru, spuse cu acel accent franţuzesc seducător .
Sus In jos
https://dark-soul.forumotion.com
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 11:11 am

O lasa pe fata sa stea cum dorea, inchizandu-si lent ochii cand ii auzi cerinta. Acum se afla intr-o incurcatura foarte mare, insa stia ce avea de facut. Ofta in sinea lui, privind inainte ganditor.
-Imi pare rau, insa eu nu vorbesc niciodata despre trecutul meu. Pentur mine prezentul este singurul timp care exista, poate putin si viitorul, insa nu trecutul. Oricum, nu ai vrea sa sti, te asigur.
Spuse pe un ton calm, mai luand o gura din cana sa, strambandu-se usor. Dupa cum spusese: lucrurile dulcegi nu-l pasionau chiar deloc. Ii provoca greata asa ca o lasa de-oparte. Nu vroia sa se forteze ca apoi sa ii fie rau, in nici un caz. O privi pe fata cu coada ochiului.
-Dra sunt dispus sa aud mai multe despre tine.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II
Katherine Decrew.


Mesaje : 58
Puncte : 9632
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 11:24 am

Îşi îndreptă privirea spre el şi zâmbetul îi pieri. Îşi trecu degetele peste chipul lui, analizându-i trăsăturile frumoase.
-Îmi pare rău. N-am vrut să par băgăcioasă, spuse şi oftă uşor, lăsându-şi din nou capul pe umărul lui. Îl luă de mână, împletindu-şi degetele cu ale lui într-un mod tandru. Păi să vedem. M-am născut în Franţa. L-a 10 ani mi-am descoperit puterile, când părinţii mei au murit şi le-am văzut fantomele şi apoi am plecat de acolo, călătorind cu fraţii mei până când am împlinit 17 ani şi am venit aici, spuse calmă şi se făcu mai comodă lângă el, jucându-se absentă cu degetele acestuia.
Sus In jos
https://dark-soul.forumotion.com
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 1:48 am

-Nu, stai calma, nu ai gresit cu nimic. Doar ca nu am un trecut prea frumos ca o domnisoara suava ca tine sa-l auda.
Zambi, si o privi cu coada ochiului in timp ce aceasta se juca cu degetele lui, lasand-o in pace, sa faca tot ceea ce vroia. O asculta cu atentie, contempland la cele spuse de ea. Nu avusese o viata chiar atat de usoara, insa nici prea grea dupa parerea lui, desi socul aflarii puterilor in acel mod fusese cam mare, din punctul lui de vedere. Insa ea isi avuse fratii aporape, nu fusese singura. Pe cand Kiru fusese mult prea singur ca sa nu iubeasca inca singuratatea si sa nu o deteste din toata inima lui.
-Cred ca ai niste frati grozavi de au avut grija atat de frumos de tine.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II
Katherine Decrew.


Mesaje : 58
Puncte : 9632
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 2:58 am

Aprobă când acesta vorbi. Întradevăr avusese moroc cu gemenii care avuseseră grijă de ea, având în vedere că ei nu erau mai mari decât Katt atunci când părinţii lor muriseră. Trase aer în piept şi îl privi calmă, surâzându-i.
-Sunt geniali. Cred că n-al mai fi ajuns până aici dacă n-ar fi avut grijă de mine, spuse şi zâmbi fermecător. Îi analiză chipul, şi-şi trecu degetele prin părul lui, jucându-se cu câteva şuviţe. Îşi lăsă capul pe pieptul lui, strângându-şi picioarele sub ea. Îşi muşcă uşor buza, neştiind ce să mai zică.
Sus In jos
https://dark-soul.forumotion.com
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 3:13 am

-Imi place sa stiu ca mai sunt si astfel de persoane in zilele noastre. Cu siguranta ca te iubesc foarte mult, si ma bucur ca au avut asa mare grija de tine.
Tonul folosit era unul foarte calm, indulgent si cald, ton pe care aproape uitase ca mai stia sa-l foloseasca. isi inchise scurt ochii cand fata isi trecu degetele prin parul lui negru ca pana corbului, privind-o apoi patrunzator. Isi duse o mana pe umarul ei cand aceasta se aseza pe pieptul lui, mangaind-o tandru. Ah, era asa mica si firava in comparatie cu el, incat lui Kiru ii era teama ca ar rani-o daca ar atinge-o putin mai tare. O considera o papusa pretioasa de portelan care trebuia manevrata cu cea mai mare grija, gentil, ca nu cumva sa se farame in mii de bucati albe.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II
Katherine Decrew.


Mesaje : 58
Puncte : 9632
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 3:26 am

Se întoarse în aşa fel încât să-l poate privi în ochi şi îi zâmbi, mângâindu-i chipul. Îşi trecu degetul mare peste buzele lui, trasându-le conturul cu tandreţe, apoi îşi ridică uşor capul, lipindu-şi fruntea de a lui.
-Nu ştiu de ce, dar seara asta este foarte specială, spuse zâmbind fermecător, şi îi cuprinse ceafa cu o palmă, trăgându-i uşor chipul spre al ei, şi îşi lipi buzele de ale acestuia, închizându-şi ochii. Începu să-i maseze uşor ceafa, într-un mod provocator, simţind cum chipul ei începe să ardă.
Sus In jos
https://dark-soul.forumotion.com
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 3:32 am

O privea atent si patrunzator, simtindu-i mana pe chip si degetul pe buze. Ramase tacut, lasand-o sa faca tot ce ii poftea inima, sarutandu-i scurt degetul atunci cand i se lipise de buzele lui. Isi inchise ochii, acceptandu-i imediat dulcele sarut, tinand-o pe fata de mijloc, punand-o in poala acestuia, cu picioarele de-o parte si de alta a trupului masiv al lui Kiru. Isi plimba degetele lungi pe mijlocul subtire al rozaliei, ridicandu-le apoi pe spatele micut al acesteia. Se juca in voie cu limba ei, facand sarutul unul de-a dreptul pasional si special. Atingerile aplicate de fata pe corpul lui ii dadeau fiori placuti, insa fu nevoit sa rupa sarutul din cauza aerului. Trase adanc aer in piept, zambindu-i seducator, usor strengaresc cum avea obiceiul.
-Intr-adevar, este o noapte foarte speciala, scumpa mea.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II
Katherine Decrew.


Mesaje : 58
Puncte : 9632
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 3:44 am

Îi înconjură talia cu picioarele când o trase în braţele lui lăsându-şi palmele pe pieptul lui bine făcut. Îşi trecu limba peste buzele lui, strecurând-o apoi lent printre ele şi începu să exploreze locul, ca mai apoi să-i invite limba la un dans lent. Îşi urcă încetişor palmele pe umerii lui, pe care începu să-i frământe încet şi deschise ochii atunci când sărutul luă sfârşit. Îl privi în ochi având impresia că se va topi din cauza zâmbetului său. Surâse când îl auzi şi-şi lăsă capul pe umărul lui, buzele ei aproape atingându-i gâtul.
-C'est magnifique, spuse încet, înconjurându-i talia cu braţele.
Sus In jos
https://dark-soul.forumotion.com
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 4:14 am

Zambi larg, simtind cum ar fi in stare de orice ca fata sa fie a lui in acele momente, sa-i rapeasca inocenta ca apoi sa o inchida in temnita sufletului sau ca nimeni sa nu se mai atinga de ea. Continua sa ii maseze tandru spatele, inchizandu-si scurt ochii cand aceasta isi lasa capul pe umarul lui. Era norocos ca o intalnise, stia asta, si avea sa profite de orice clipa impreuna cu ea. Isi cobora mainile pe sezutul ei, strangandu-i carnea intre degetele lungi, desi stia ca nu e un comportament chiar frumos. Insa o dorea prea mult si abia daca se mai putea abtine. Tentatia era mare iar ea o ispita de vis. Un inger neajutorat in bratele unui demon, si asa se dezumaniza total. Insa parca merita intregul sacrificiu, parca merita sa-si vanda sufletul pentru cineva ca ea, pentru o clipa de amor.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II
Katherine Decrew.


Mesaje : 58
Puncte : 9632
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 4:37 am

Îşi lipi trupul micuţ de-al lui, şi buzele-i roşiatice începură să depună sărutări pe gâtul acestuia. Roşi când îi simţi palmele pe fund şi chicoti slab. Urcă spre urechea lui, prinzându-i uşor lobul cu dinţii şi zâmbi în sinea ei, ştiind că se juca practic cu focul. Însă nu-i păsa. Palmele ei îi cuprinseră spatele, strângându-i bluza ce-o purta între degetele lungi şi albioase şi apoi îi trasă conturul maxilarului cu sărutări tandre. Îl privi în ochi, zâmbind seducător şi îi prinse buza cu dinţii, trăgând uşor de ea. Chicoti slab, lingând locul muşcat. Ar fi minţit dacă ar fi negat că nu-i place acel joculeţ, deci nu avea s-o facă.
Sus In jos
https://dark-soul.forumotion.com
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 4:57 am

Ranji larg cand isi simti gatul sarutat, trecandu-si limba pervers peste buze. Fata asta stia deja care ii era zona erogena, insa nici ca-l deranja. Insa avea sa o deranjeze mai tarziu pe ea, cand Kiru nu se va mai putea controla. Continua sa se joace cu sezutul ei bombat si atat de placut la atingere. O privi atent cand ii musca buza, ranjind larg apoi.
-Nici nu ai idee cat de mult ma provoci acum. Inca putin, si nu m-as mai controla. Inca putin si te-as face a mea.
Spuse pe un ton provocator. De ce sa minta in legatura cu asta? Asta era adevarul si era dreptul fetei sa il afle, sa stie in ce joc intrase. Sanii ei continua sa-i preseze pieptul lat al lui Kiru, insa ii placea asta.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II
Katherine Decrew.


Mesaje : 58
Puncte : 9632
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 5:09 am

Îşi apropie chipul mai mult de-al lui, privindu-l în ochi şi chicoti când îl auzi. Îşi lăsă palmele pe pieptul lui.
-Cine a spus că nu înţeleg cât te provoc? Şi de asemenea cine a spus că nu-mi place să fac asta? întrebă şi zâmbi seducător. Îşi strecură cu dexteritate degetele pe sub bluza lui, atingându-i pielea cu vârfurile degetelor. Trebuia să rescunoască, de mult nu mai simţise aşa ceva pentru cineva, iar faptul că el era acel cineva, făcea totul şi mai perfect. Îşi presă buzele de ale lui, trecându-şi lent limba peste ele.
Sus In jos
https://dark-soul.forumotion.com
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 9:27 am

Ii simti mana sub tricoul sau, insa nu facu altceva decat sa ranjeasca si mai larg decat de-obicei. Atingerile ei erau fine si foarte placute, din cauza asta nu o opri deloc. Continua sa o priveasca, acceptandu-i sarutul, prinzandu-i limba intre buze, masand-o scurt, dandu-i apoi drumul.
-Te joci cu focul scumpa mea. Iar acest foc o sa te cuprinda in intregime.
Tonul folosit era unul provocator, foarte seducator. Isi ridica mainile pe spatele ei, punandu-le intre pieptul ei si al lui, apucandu-i sanii cu ambele maini, strangand usor din ei in timp ce-si musca buza inferioara intr-un mod lasciv, lipindu-si apoi buzele de gatul fetei, sarutandu-l tandru, facand cerculete mici si excitante cu limba pe acesta.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II
Katherine Decrew.


Mesaje : 58
Puncte : 9632
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 9:37 am

-Să zicem că-mi place focul ăsta extrem de mult şi risc să mă ard, sopţi şi zâmbi al naibii de seducător, muşcându-i locul urechii. Linse acel loc, cutremurându-se când palmele lui îi cuprinseră sânii. Îşi muşcă buza şi-şi lăsă uşor capul pe spate, gemând încet. Îşi băgă o mână în părul lui, simţind cum chipul îi ia şi mai tare foc. Îşi urcă cealaltă palmă mai sus pe pieptul lui, trasând linii cu unghiile-i mari, având însă grijă să nu-l zgârie. Trase cu lăcomie aer în piept, încercând în zadar să-şi calmeze bătăile mult prea accelerate ale inimii.
Sus In jos
https://dark-soul.forumotion.com
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 9:43 am

Incepu sa se joace cu sanii ei, intr-un mod in care cu siguranta avea sa o excite si mai mult pe fata. Stia ce le place fetelor, insa o trata pe Katt foarte diferit fata de celelalte. Nu se opri cu jocul initiat pe gatul ei, ci continua, muscandu-i anumite portiuni usor, fara a-i lasa vre-un somn. Se ridica asupra maxilarului ei, lasand in urma o dara fina de saliva, muscand-o de coltul acestuia. In scurt timp ii cuprinse buzele din nou, intr-un sarut pasional, plin de dulceata, jucandu-se cu sfarcurile acesteia prin materialul tricoului. Era atat de placut la atingerile, atat de tari scotand in evidenta varsta frageda la care era fata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cry, little kid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Cry, little kid... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Cry, little kid...
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark human. :: Oraşul. :: Parcul.-
Mergi direct la: