Dark human.

Theres a world out there that you should see...

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Cry, little kid...

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II

Puncte : 5652
Reputatie : 92
Data de inscriere : 25/06/2011

MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Dum Ian 29, 2012 10:06 am

Îi ridică tricoul uşor, descoperindu-i abdomenul şi gemu din nou. Îşi muşcă buzele până la sânge, tremurând sub atingerile lui. Îi răspunse la sărut, buzele ei presându-se mai mult peste ale acestuia şi îşi strecură limba printre buzele lui. Începu a-i explora locul trăgându-l mai aproape de ea. Îi învită limba la dans, învârtindu-i-o lent cu a ei, gemând printre săruturi. Rupse sărutul când rămase fără aer, dar nu se lăsă mai prejos, coborând cu buzele-i pe gâtul lui, depunând sărutări uşoare, muşcând anumite porţiuni peste care-şi trecu limba într-un mod provocator.

Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

Puncte : 5466
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Mar Ian 31, 2012 9:39 am

Isi desprinse buzele, lasand-o pe fata sa faca tot ceea ce dorea. Nu avea de gand s-o opreasca in vre-un fel: in seara asta Kiru ii apartina in totalitate si, cine stie, poate si pentru restul serilor de-acum incolo. Ranji larg, lasandu-si capul aplecat in directia opusa sarutarilor ei, ducandu-si o mana pe pulpa fetei, incepand sa o maseje excitant, in timp ce cu cealalta continua joaca cu sanul ei stang, si cu sfarcul acestuia. Poate ca acum parea un adevarat pervers, insa asa si era cand vine vorba de cineva pe care il doreste cu adevarat, cu patima si ardoare. Nu se rusina de acest fapt insa, ca sa fim seriosi, cam nimic nu-l mai rusina pe Kiru de ceva ani incoace.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II

MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Mar Ian 31, 2012 9:48 am

Îl muşcă ceva mai tare şi linse acel loc.
-Opss, chicoti şi îşi trecu unghiile peste locul roşiatic, privindu-l printre gene. Îi sărută buzele, coborând mai apoi pe bărbie şi maxilar. Gemu uşor, simţindu-i mâna pe piciorul ei şi îşi lăsă palmele să-i alunece pe pieptu-i gol. Îşi simţea trupul arzând, fără a mai vorbi de obraji. Îl privi în ochi, tremurând sub atingerile lui şi trase aer în piept. Ce mi-ai făcut? murmură şi îi prinse lobul urechii uşor cu buzele, muşcându-l. Se lipi mai tare de el, dându-i tricoul jos. Îl aruncă undeva pe podea, apoi îi prinse chipul cu palmele, sărutându-l apăsat.

Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Mar Ian 31, 2012 10:00 am

Dorise sa-i raspunda insa nu avuse ocazia, trezindu-se deja dezbracat si sarutat intr-un mod foarte pasional, dupa parerea lui. Ii raspunse in acelasi mod, urcandu-si mainile pe spatele ei, prinzand-o de fermoarul rochii, pe care-l trase in jos, dezgolindu-i atat umerii, cat si bustul. Oprise sarutul atunci cand nu mai avuse aer, insa lipindu-si buzele de partea dezgolita de sutien a sanilor, incepand sa o sarute, facand aceleasi cerculete fine de saliva. Se opri si o privi pe fata ranjitor.
-Dar tu mie?
Isi duse o mana la inchizatoarea sutienului, desprinzand-o cu o miscare rapida, fara a se chinui macar o clipa, sutienul cazandu-i de pe umeri, dezgolindu-i sanii.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II

MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Mar Ian 31, 2012 10:11 am

Îi invită limba la acelaşi dans cunoscut de amândoi, mângâindu-i-o încet cu a ei şi îşi lasă palmele în jos, cuprinzându-i gâtul. Trase cu lăcomie aer în piept când buzele lor se despărţiră şi gemu uşor, închizând ochii. Zâmbi fermecător când îi auzi întrebarea.
-Ţi-am furat inima, îi şopti la ureche şi chicoti slab, apoi icni surprinsă, căci rămase fără sutien. Îşi muşcă buzele, privindu-l printre gene şi îi sărută încet maxilarul, într-un mod senzual. Şi nu am de gând să ţi-o dau prea curând, murmură după câteva clipe, privindu-l în ochi.

Kiru Kazuro
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Mar Ian 31, 2012 10:16 am

Ranjise larg, trecandu-si limba intr-un mod pervers peste buze. Ii cuprinse sanii cu mainile, incepand sa-i maseze cu mult mai bine acum, simtindu-se atat de placut, fiind atat de moi si fini.
-Pastreaza-o. E numai a ta, eu nu mai am ce face cu ea.
Isi inchise scurt ochii, lipindu-si buzele de unul dintre sfarcurile fetei, incepand sa-si treaca des limba peste el, sa-l suga si sa-l rontaie, stiind ca asta avea sa o scoata pe fata din minti, desi abia incepuse. Habar n-avea fata ce-o mai astepta si in continuare, insa erau numai lucruri placute, cu siguranta.
Sus In jos
Katherine Decrew.
Anul II
Anul II

MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   Mier Feb 01, 2012 5:08 am

Gemu când palmele lui îi atinseră sânii, masându-i şi îl privi printre gene. Trase aer în piept, trupul tremurându-i. Zâmbi când acesta vorbi, şi-şi trecu degetele cu tandreţe peste pieptul lui, coborând ceva mai jos. Rămase fără aer când buzele brunetului îi cuprinseră sfârcul, băgându-şi o mână în părul lui. Îşi dădu capul pe spate, având impresia că va lua foc în orice moment şi gemu mai tare, muşcându-şi buzele. Se lipi mai mult de el, bazinele lor frecându-se uşor şi Katherine oftă de plăcere. Îi şopti numele cu dorinţă, gemând din nou. Îşi prinse buza inferioară cu dinţii pentru a opri sunetele să iasă şi închise ochii.

Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cry, little kid...   

Sus In jos

Cry, little kid...
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark human. :: Oraşul. :: Parcul.-
Mergi direct la: