Dark human.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark human.

Theres a world out there that you should see...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Silent whispers

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Natsuru Akito
Profesor
Profesor
Natsuru Akito


Mesaje : 49
Puncte : 9083
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012
Localizare : check under your bed.

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 10:48 am

Zâmbi in mintea lui când primi ceea ce dorise, simțindu-și trupul topindu-se.Căzu pe genunchi și strânse materialul pantalonilor lui Kiru în mână.
Dacă vrei tu, voi rămâne. spuse și se ridică încet, încă nu-și revenise după acel sărut, care fusese diferit de primul, mai dulce.
Dar.. bluza mea? întrebă aducându-și aminte de ruptura aceea. Clipi de câteva ori, afișând o expresie dulce, de copil mic. Acasă , s-ar fi culcat doar in boxeri sau niște pantaloni scurți, dar în acel moment s-ar fi simțit aiurea, chiar dacă acceptase să fie iubitul lui Kiru.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 11:02 am

-Nici o problema, am ceva care ti-ar placea.
Se ridica de pe fotoliu, apropiindu-se de de dulap. Cauta intr-o cutie unde isi avea hainele de cand era mai tanar. Cred ca daca ar fi stiut Akito cum arata Kiru la 15 ani, ar fi cazut pe jos de ras. Scoase de-acolo un tricou lung, cu umerii goi, negru, si i-l intinse roscatului.
-Iti va veni pana deasupra genunchilor deci poti dormi lejer in el. Si-l poti pastra daca iti place.
Spuse si isi relua locul, privindu-l pe Akito. Il intelegea, si nu avea sa-l oblige sa doarma cum vroia el, chair daca erau iubiti. Din partea lui, putea sa doarma si gol, insa intelegea ca ii era rusine.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor
Natsuru Akito


Mesaje : 49
Puncte : 9083
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012
Localizare : check under your bed.

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 11:09 am

Luă bluza și o privi lung. Chiar îi plăcea și era curios de unde o avea, însă tăcu și se întoarse cu spatele. Se dezbrăcă de hainele sale destul de de repede, de parcă l-ar urmări cineva cu un pistol și rămăsese în acei chiloți albi. Luă repede bluza pe el și-l privi pe Kiru apoi pe el. Parcă era o rochie dar trebuia să recunoască - era confortabilă și-i plăcea.
Îl ador. spuse și, inconștient se duse lângă el, se ridică un pic pe vârfuri și-l îmbrățișă. Merci. spuse când îi dădu drumul și lăsă ușor capul în jos.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 11:15 am

Il privea atent, ranjind larg. Avusese dreptate: ii venea absolut perfect, si chiar ii scotea in evidenta partea draguta si inocenta pe care o avea. Se lasa imbratisat, chicotind scurt, dar fericit. Parca ar fi fost in Rai acum si ar fi avut langa el un inger.
-Ma bucur ca iti place, iti sta foarte bine.
Se gandea pana unde ar fi fost dispus roscatul sa mearga cu alintarile, sa-i faca pe plac si sa-l trateze c aun print, caci asa ar fi vrut el. Acum se simtea un mare narcisist avand in vedere ca avea un asemenea tip ca iubit, insa nu se jena deloc, asta fiind adevarul. Iis sprijini spatele de spatarul fotoliului, stand relaxat in acesta
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor
Natsuru Akito


Mesaje : 49
Puncte : 9083
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012
Localizare : check under your bed.

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 11:24 am

Îl privi atent și după câteva secunde de holbat se așeză pe picioarele lui și își așeză mâinile și se înfundă in pieptul său și începu să se joace cu un deget pe bluza sa în timp ce părul lui aproape că-i învelea pe amândoi.
Ai vreun animal de casă ? întrebă curios, fără să știe de ce... poate că doar dorea să-i audă vocea. Lui Akito îi plăcuseră întotdeauna pisicile și papagalii, de aceea avea câte unul de fiecare și spre mirarea lui, se înțelegeau bine - pisica nu dorea să-l mănânce și papagalul stătea pe capul ei mai mereu.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 1:40 am

Isi duse o mana pe umarul roscatului, privindu-l dragastos. Era atat de mic si de firav in comparatie cu el, Kiru parand parca un urias, insa asta il multumea, caci stia ca langa el roscatul nu va pati nimic. Avea sa-l apere si cu pretul vietii. Il saruta scurt pe cap, mangaindu-i tandru umarul cu degetele lui lungi, privind inainte.
-Nu am, insa mereu am vrut s-ami iau o pisica, si cred ca am sa fac asta in curand.
Spuse ganditor, incercand sa-si imagineze ce pisica ar vrea. Una neagra, sau, si mai bine, o Albastra de Rusia, preferata ei. Sau, de ce nu, chiar pe-amandoua. Ce, era exclus sa aibe doua pisici? Nici vorba, ba chiar ii suradea gandul asta.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor
Natsuru Akito


Mesaje : 49
Puncte : 9083
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012
Localizare : check under your bed.

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 3:10 am

O pisică... repetă încet și ridică ușor capul. Îi privi câteva secunde în ochi și apoi privirea sa coborî spre buzele dulci ale lui Kiru. Gândindu-se că le-a mai avut cineva îl făcu să-și uite privirea în altă parte dar reveni imediat asupra lor și-l sărută scurt, o minune și pentru el pentru că de obicei , îi plăcea să facă pe victima.
Căscă încet și îl privi. Nu știa cât e ceasul așa că întoarse capul să vadă dacă nu cumva era vreunul prin preajmă, dar nu vedea ceea ce dorea, așa că renunță.

Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 3:19 am

Da, o pisica era perfecta sau, dupa cum a mai spus, chiar doua. Ii accepta scurtul sarut al lui Akito, zambindu-i larg apoi. Observase cat de obosit era, asa ca hotara sa puna capat conversatiei si sa mearga la culcare. In fond, chiar era foarte tarziu. Il lua in brate, ridicandu-se cu el, roscatul fiind usor ca o pana pentru el, purtandu-l ca pe o mireasa pana la patul cu asternuturi negre de matase, deja pregatit, lasandu-l cu grija pe suprafata gigantica a acestuia. Doar era pat facut pe comanda pentru un urias ca el. Odata ce il lasa jos, se apropie de dulap, dandu-si jos pantalonii, impaturindu-i, punandu-i in acesta. Nu suporta sa doarm acu ceva pe el inafara de boxeri, iar Akito trebuia sa se obisnuiasca cu asta. Se intoarse la el, privindu-l admirativ, parul lui lung si rosul fiind rasfirat pe suprafata neagra a saltelei, parand atat de inocent. Zambi si se aseza in stanga lui, la perete, unde ii placea sa doarma. Trase cearsaful peste ei, luandu-l pe Akito in brate, strangandu-l tandru la pieptul lui.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor
Natsuru Akito


Mesaje : 49
Puncte : 9083
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012
Localizare : check under your bed.

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 3:27 am

Îl prinse de gât când acesta-l ridică și se lăsă dus ca o prințesă în pat. Când se văzu pe așternuturile negre, se întoarse pe o parte și-l urmări cu privirea pe Kiru, roșind ușor când îl văzu în boxeri. Își băgă capul pentru câteva secunde în pernă și și-l scoase atunci când îl simți pe Kiru așezându-se lângă el. Își ridică ușor picioarele și își așeză capul la pieptul lui.
Căscă din nou și închise ochii, fără să-i pese că părul său îi era pe chip, ceea ce de multe ori îl deranja. Adormi imediat, însă, spre norocul lui următoarea zi avea să fie sâmbătă (sau cel puțin asta își aducea aminte el ) . Îi murmură numele celui de lângă el în somn și zâmbi.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 3:38 am

Il lasa sa adoarma, stand de veghe asupra lui. Cum ar putea el sa doarma cand langa trupuli lui statea intins un adevarat inger? Ii dase parul la o parte de pe chip cu miscari lente si atente, continuand sa il priveasca. Zambi larg cand isi auzi numele rostit, simtind cum inima lui crestea de fericire, iar asta era o minune chiar si pentru el. Se apleca putin si il saruta tandru pe par, dupa care isi trecea tandru degetele pe chipul lui, fiind atent sa nu-l trezeasca, caci adormea aidoma unui copilas. Era norocos, asta era sigur. Cine nu si-ar fi dat pana si viata ca sa aiba un asemenea iubit? Cine nu ar ravni sa rasfete un asemenea inger si sa fie rasfatat la randul lui? Scapa un scurt oftat, exprimand linistea sufleteasca de care avea parte in acele momente atat de speciale pentru el.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor
Natsuru Akito


Mesaje : 49
Puncte : 9083
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012
Localizare : check under your bed.

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 3:49 am

De obicei nu visa, însă cu profesorul acela lângă el, se simțea în rai ceea ce-l făcu să chicotească, așa inconștient. Dacă ar fi spus cu voce tare, în Rai... ar fi vrut în el se aventura pe un tărâm imaginar, unde copacii era mov, oamenii verzi și casele plutitoare. Se foi puțin, însă nu-și schimbă poziția.
Atunci când dormea Akito nu mai știa ce este sau ce face... timpul trecu (nici el nu știa cât de repede sau cât de încet ). Inspiră adânc și își puse mâna pe abdomenul celui de lângă el.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 3:59 am

Intr-un final somnul il ajunse si pe Kiru. Dormea linistit, fara a avea vise urate sau orice fel de vise. Nu isi dadea seama de trecerea rapida a timpului, insa, cand se trezi, lumina soarelui de dimineata ii invada atat camera cat si chipul. Privi confuz pentru o clipa in jurul sau, observandu-l pe roscatul ce statea langa el, amintindu-si tot. Zambise larg, simtind cum fericirea il cuprinsese iarasi. Nu fusese doar un vis, era real si bucuria lui la fel. Il saruta tandru pe crestetul capului, incepand sa-l priveasca iarasi. Era sambata azi, deci nu era nici o graba ca sa se ridice din pat. Azi nu avea scoala si nici planuri spre incantarea lui: putea sta toata ziua cu iubitul sau roscat.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor
Natsuru Akito


Mesaje : 49
Puncte : 9083
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012
Localizare : check under your bed.

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 4:07 am

Își deschise ochii somnoroși și-l privi pe Kiru. Îi luă câteva secunde să realizeze unde era și ceea ce făcuse seara, dar când își aduse aminte zâmbi larg și se lăsă sărutat de iubitul său. Nu spuse nimic, ci doar îl privi mulțumit . Era al lui. Se ridică la nivelul buzelor sale și își puse mâna pe umărul său.
Neața. spuse într-un final și îl sărută în vârful nasului și apoi mâna urcă până la obrazul său. Își dădu seama că în timpul somnului își puse un picior pe el, iar tricoul se ridicase până aproape de pieptul său ( se foise probabil, nu știa ).
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 4:17 am

-'neata si tie, scumpule.
Spuse pe un ton seducator, lasandu-si nasul sarutat, chicotind slab. Isi duse mainile pe mijlocul lui, observand abia acum pana unde i se ridica tricoul, insa nu spuse nimic, ci doar incepu sa-si plimbe, intr-un fel pervers si excitant, degetele pe pielea fina a soldurilor lui. Ranjetul ce-l avea acum pe buze parca ii trada gandurile. Corpul lui Akito il atragea foarte mult si ii trebuia multa stapanire de sine ca sa nu sara complet pe el si sa-l faca a lui. Nu vroia sa para chiar atat de nesimtit, insa chiar ar fi fost in stare in astfel de momente foarte delicate.
-Cum ai dormit?
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor
Natsuru Akito


Mesaje : 49
Puncte : 9083
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012
Localizare : check under your bed.

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 6:50 am

Perrrfect. spuse și își puse și celălalt picior peste el. Știa bine că o căuta cu lumânarea, dar continua acele gesturi de răsfățat micuț. Își luă picioarele de pe el, și din greșeală îi atinse partea intimă cu genunchiul. Își dădu seama ce făcuse și roși vizibil, dar își băgă repede capul în pernă (dacă ar fi fost intenționat, nu s-ar fi comportat așa )
Sorry. spuse, dar abia se auzea din cauza pernei. Întoarse capul ușor și-l privi. Îi simțea degetele plimbându-se șoldurile sale, dar nu-l deranja deloc. Îl îmbrățișă și se dădu lângă el, simțindu-i trupul cald.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 9:18 am

Stranse usor din ochi cand ii atinse mandria, insa nu scoase nici un sunet. Iis deschise ochii si il privi pe tip, incepand sa rada de areactia acestuia. Se purta ca un copil, insa habar n-avea ca in scurt timp va ajunge sa cunoasca mai bine locul ala.
-E in ordine.
Spuse scurt si il saruta pe frunte, inchizandu-si ochii. Mai vroia sa leneveasca putin, nu vroia sa se ridice atat de repede din pat. Continua sa isi miste mainile pe pielea lui fina, zambind degajat si relaxat.
-Ce vrei sa facem azi?
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor
Natsuru Akito


Mesaje : 49
Puncte : 9083
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012
Localizare : check under your bed.

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 11:01 am

Să stăm amândoi aici și să mă lași să te admir până îmi cad ochii. spuse încet , pe acel ton pe care numai el îl știa la perfecție (un copil mic, răsfățat care cerea non-stop iubire ) Își trecu mâna prin părul lui Kiru și-i privi lung ochii pe care el îi admira.
Se ridică in fund și-l privi pe Kiru. Avea o atitudine de parcă ar dori să plece, dar inima îl ținea în loc. Își duse mâna în păr și se lăsă brusc pe pat,. Se întoarse cu fața spre Kiru.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyMar Ian 31, 2012 9:32 am

Dadu afirmativ din cap la dorinta roscatului, fiind exact ceea ce si el vroia. Nu avea chef sa se ridice prea curand, si era foarte multumit ca si Akito simtea asa, partial, caci il vazu ridicandu-se. Ridica curios din spranceana dreapta, intrebandu-se daca intr-adevar vroia sa plece. Oricum, daca avea de gand asta, Kiru nu l-ar fi lasat sub nici o forma. Acum era al lui si avea sa il tina ca in lesa legat de el. Zambi larg cand acesta se aseza inapoi, cuprinzandu-l iarasi de mijloc, lipindu-l de propriul corp.
-Ai vrut sa pleci undeva si sa ma lasi singur, ca sa ma fure altii?
Ranjise larg dupa rostirea acelor vorbe, un ranjet ironic dar care ascundea o tenta de perversitate in el.
Sus In jos
Natsuru Akito
Profesor
Profesor
Natsuru Akito


Mesaje : 49
Puncte : 9083
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2012
Localizare : check under your bed.

Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 EmptyMier Feb 01, 2012 7:23 am

Își îndesă din nou privirea în pernă și dădu din cap în semn că nu... totuși, trebuia să accepte că într-o zi Kiru ar fi găsit pe altcineva ( defapt , dacă l-ar fi iubit și pe el și pe cealaltă persoană ar fi fost bucuros să o accepte - însă nu chiar așa de ușor) Îl privi și începu să se joace în părul lui, dar nu pentru mult timp deoarece își puse ambele mâini pe abdomenul lui Kiru și începu să-și plimbe degetele pe el.
Cu cât mă holbez mai mult la tine, cu atât mai mult imaginația mea o ia pe alte căi, spuse puțin timid, însă cu seriozitate în glas însă toată seriozitatea lui se spulberă cu un zâmbet dulce. Nu știa să fie serios , decât atunci când era cu adevărat nevoie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Silent whispers - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Silent whispers   Silent whispers - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Silent whispers
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark human. :: Cămin. :: Camere. :: Camerele profesorilor.-
Mergi direct la: