Dark human.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark human.

Theres a world out there that you should see...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Welcome in my life

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tsukiyomi Utau
Profesor
Profesor
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 17
Puncte : 9026
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Welcome in my life   Welcome in my life EmptySam Ian 28, 2012 12:26 pm

Era in timpul orei iar eu ma plimbam pe holuri dintr'un singur motiv:Nu aveam ore!.Ma duceam cu pasi mici dar calculati catre cancelarie.Niciun elev nu era pe hol,ce ma facea doar sa zambesc dulce.Am ajuns in fata la cancelarie si am pus mana mea calda pe clanta aceea rece.Am apasat pe ea,iar lumina din incapere cazu asupra mea.Am intrat in cancelarie si m'am uitat prin jurul meu.Nu era nimeni.M'am pus pe obisnuitul meu scaun si mi'am scos din geanta teancul meu de hartii,pe care trebuia sa le semnez pentru director.Mai nou,aveam si o clasa la care eram diriginta.
"-La naiba,cu hartiile astea",spun eu in gand.
Incepeam sa imi fac treaba,dar m'am plictisit asa ca m'am dus langa geam si am inceput sa privesc natura.Mereu ma calma asta.Natura era un loc mirific,unde puteai sa stai si sa te calmezi.Academia era foarte linistita si copii erau la ore,incepand sa invete despre noile lor puteri.Si...cand te gandesti ca aceste fapturi ,au fost speriate de lucrurile care au inceput sa apara in corpul lor.Aici,isi gasesc prieteni si invata despre ei.Clasa mea se descurca destul de bine si sunt foarte mandra de ei.Am oftat incet la gandul ca voi fi singura,pentru ceva timp.Deabia asteptam ca,soneria sa sune si ceilalti profesori sa vina in cancelarie sau chiar inainte de asta.Asteptam putina companie si speram cat mai repede.M'am dus la locul meu continuandu'mi munca mea zilnica si asteptand aparatia cuiva interesant din aceasta academie.
Sus In jos
http://devilskiss.forumgratuit.ro/
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9504
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyDum Ian 29, 2012 1:35 am

Cum astazi avea zi metodica, Kiru era lipsit de calvarul predatului si a orelor, insa era insarcinat cu multe alte treburi: sa vegheze copii in pauza, sa stranga cataloagele si alte astfel de lucruri care il plictiseau la culme, dar pe care trebuia sa le duca la bun sfarsit. Parasi clasa in care-si sustinea de-obicei orele, dupa ce termina sa o puna la punct caci fusese prea amre dezordine acolo, si se indrepta spre cancelarie. Stia ca acolo avea sa fie singur si ii placea ideea asta. Nu suporta cand erau adunati toti profesorii si era galagie, si mai se afla si directorul acolo care tot timpul vorbea si dadea indicatii si impartea nu-mai-stiu-ce sarcini si hartii in stanga si in dreapta. Isi tinea mainile in buzunar si mergea deloc grabit pe hol, ajungand intr-un final in fata cancelariei. Apasa clanta si intra, oprindu-se o clipa in loc cand vazu ca nu era singur, ci ca o profesoara avea sa-i tina companie. Nu o cunostea, nu o mai vazuse pana acum, posibil una noua. Dadu indiferent din umeri si spuse un '''neata'', dupa care inchise usa cancelariei. Se apropie de cana lui, turnandu-si cafea in ea, luand-o si asezandu-se la locul lui, langa geam, loc la care nu ar fi renuntat niciodata. Statea picior peste picior, privind pe geam, luand din cand, in cand cate-o gura de cafea din cana lui neagra.
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Profesor
Profesor
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 17
Puncte : 9026
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyDum Ian 29, 2012 1:58 am

Ma uitam prin hartiile alea stupide ale directorului nostru la fel de stupid.Ma rog,asta credeam eu.Dar adevarul este ca isi dadea cam multa importanta si asta ma enerva la culme.Am auzit cum usa se deschise si cand m'am uitat un tip brunet intra pe usa,zise neata, isi puse cafea in cana si se duse la locul lui obisnuit,chiar la geam.
-Neata,spun eu zambind dulce la baiat
Am inceput sa il analizez si brusc mi'am dat seama ca il cunosteam de undeva.Dar oare de unde il stiam eu?Oare il vazusem prin academie?Da...l'am vazut si in cancelarie dar simt ca ceva este inregula cu el.L'am analizat in liniste si subtil pe baiat si brusc ochii mi se marira. Acum stiam de unde il stiam.Cand eram mai mica tipul imi era cel mai bun prieten. Dar...Kiru....nu ma mai cunoaste?Am fost cei mai buni prieteni pana ce el a plecat la facultate si a vrut sa devina profesor.Si acum...aici era chiar in fata mea si totusi nu ma mai cunostea.Ma schimbasem de cand eram mica,chiar foarte mult,dar si la el este aceelasi lucru.Nu imi vine sa cred,chiar arata foarte bine.Am inceput sa ma inrosesc in obrazi putin,iar dupa am dat incet din cap.De naiba faci Utau?!Esti nebuna de legat,tipul asta nnici macar nu ma mai stie...dar eu tin la el si il cunosc mai bine ca niciodata.Ahh ce stupid iese totul.Sper...ca se va schimba viitorul meu.Asta a fost dorinta mea,dupa ce el a plecat la academie.Da s'a schimbat,l'am regasit aici in academia asta si nici macar nu ma cunoaste...dar ma rog.Asta este!
Sus In jos
http://devilskiss.forumgratuit.ro/
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9504
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyDum Ian 29, 2012 2:06 am

Continua sa priveasca afara nestingherit, aprinzandu-si o tigara. Nu ii pasa ca era in cancelarie si aici fumatul era interzis. Nici macar pe director nu-l asculta cand ii spunea sa iasa afara sa fumeze; el continua sa traga tot aici. Pana la urma, toti s-au invatat asa cu el si ii dau pace, chiar daca nu pot suporta acel fum dens. Trase aer adanc in piept, expirandu-l intr-un mod brutal dupa ce-l tinuse un timp in piept, luand o gura din cafea. Azi o facuse buna, intrand si asta in lista lui de sarcini ca profesor de servici. Isi inchise scurt ochii, indreptandu-si apoi privirea spre fata cand se simtea privit prea insistent, chipul lui fiind unul calm, lipsit de expresivitate. Nu arata nici tristete, nici bucurie sau macar un mic ranjet. O privea cu atentie, analizand-o pana si in cel mai mic detaliu, amintindu-si vag de cineva. O prietena din copilarie care semana mult cu ea la chip, insa atat de firava incat nu credea ca era posibil sa isi faca un asemenea corp cand ar fi crescut. Dar totusi, parul acela roz si ochii ei semanau foarte mult cu cei al copilei din amintire lui. Dadu din umeri cand nu reusise sa puna la capat aceste ganduri, continuandu-si in liniste tigarea si cafeaua, privind inainte. Sa fie ea, sa nu fie ea? Nu putea sa-si dea seama. Insa ce sanse ar fi avut sa o regaseasca aici, la academia asta, profesoara, cand ea fusese mai tot timpul firava si lipsita de puteri in copilarie?
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Profesor
Profesor
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 17
Puncte : 9026
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyDum Ian 29, 2012 2:19 am

Am inceput sa ma uit prin jurul meu.Doamne,ce viata!Nu imi vine sa cred ca nu ma mai cunostea dupa cate amintiri frumoase am avut in copilarie.Se pare ca totul se schimba si eu am fost prea copil ca sa imi dau seama de chestia asta.Era ciudata situatia.Mi'am dat seama ca este el.Stiam foarte bine de un tatuaj de pe spate,dar nu puteam vedea nici macar putin din spatele baiatului si mai stiam de coltii lui ca de vampiri care ii aveam si eu.Dar...totusi, oare ma inselam?Puteam sa ma insel asa ca era mai bine sa nu scot vreo vorba.Nu puteam sa ma duc la el si sa il intreb auzi te cheama Kiru Kazuro sau ma inseala imaginatia?Doamne,cat de stupid ar suna asta...dar na,nimic nu mai mira in momentul de fata.M'am uitat la foi si am vazut ca mai aveam decat una pe care trebuia sa o semnez.Am semnat'o si am rasuflat usurata,pentru ca imi terminasem treaba.Am luat foile si le'am asezat usor,trebuia sa i le duc directorului dar nu aveam nici un chef.M'am ridicat si mi'am pus niste capuccino in cana mea.Am auzit cum usa se deschise si un elev statea in usa zambind.M'am uitat amuzata la el iar aceasta se inrosi.
-Amm...eu..am venit pentru ca m'a trimis domnul director dupa niste foi pe care le are Doamna profesoara de muzica Tsukiyomi Utau,spuse acesta cam timid
Am chicotit incet si mi'am pus cana pe masa in timp ce mi'am luat foile si m'am dus langa elevul din fata mea.
-Da,eu sunt si astea sunt foile pentru domnul director.Sper sa nu fie prea grele pentru tine.Te rog sa ai grija si multumesc ca ai venit dupa ele,spun eu zambindui dulce
Aceasta pleca si eu am inchis usa dupa el.Am chicotit incet si m'am pus pe scaun stand picior peste picior si sorbind o gura din cafea.
Sus In jos
http://devilskiss.forumgratuit.ro/
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9504
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyDum Ian 29, 2012 3:09 am

Continua sa stea relaxat, gandindu-se acum la trecutul sau, la amintirile frumoase pe care le avea cu prietena lui, micuta lui prietena din copilarie. Erau foarte frumoase, singurele amintiri frumoase pe care le avea si el in toti acei ani nenorociti in care numai a suferit si s-a dezumanizat. Isi inchise scurt ochii pentru a-i redeschide atunci cand auzi usa deschizandu-se, privindu-l pe elevul ce statea acolo. Isi duse cana la gura, ignorandu-i pe cei doi, luand o gura de cafea insa, cand auzi numele Tsukiyomi Utau pronuntat, se inneca si incepuse sa tuseasca. O privi pe fata cu ochii mariti, fiind de-a dreptul mirat. La naiba, avusese dreptate! Era chiar Utau. Isi duse o mana la cap, simtind cum il luau durerile, lasandu-se cu spatele lipit de spatarul scaunului. Elevul pleca si ei ramasera iar singuri.
-Nu-mi vine sa cred. Stau aici de-o jumatate de ora si nici macar nu-mi spui ca esti tu!
Se auzi vocea lui groasa, ce pe unii i-ar baga de-a dreptul in sperieti. O privea zambitor, facandu-i scurt cu ochiul, caninii lui ascutiti fiind acum la vedere. Era Utau a lui, micuta lui ''Tsuki'' care crescuse atat de mult incat Kiru nu a mai fost capabil sa o mai recunoasca.
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Profesor
Profesor
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 17
Puncte : 9026
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyDum Ian 29, 2012 10:36 am

Am inchis usa dupa baiat si am marit ochii cand am vazut ca dragul meu Kiru se inneca.Am inceput sa rad,mai ales pentru ca stiam de ce se innecase si mai ales ca numele meu ii sari in urechi imediat.Am zambit dulce si cand i'am auzit vocea.Imi era dor de asta,il iubeam de cand eram mica,chiar daca el nu stia.Nu am vrut sa ii spun niciodata in viata mea ca il iubeam si ca as fi facut orice pentru el.Si poate ca a fost o problema mai ales ca a plecat de langa mine.Vocea lui ar fi speriat pe oricine dar pe mine...pe mine ma facea sa plang de fericire.Zambi si ii aparu coltii.Cand am vazut asta am facut aceelasi lucru,aratandu'i ca si eu am asa ceva.Era chiar iubitul meu Kiru.Cel pe care il iubeam mai mult ca oricine.Era aici,era in carne si oase si totusi nu imi venea sa cred asta.
-Pai....ma gandeam ca nu ma mai cunosti.Ce rost avea,sa te sperii cu chestii de genul auzi stii cine sunt?Sunt Utau si apropo tu esti Kiru?Poate confundam si dupa paream o nebuna.Si oricum daca nu venea elevul,asteptam sa vii sa facem cunostinta sau ceva de genul.Ahh scumpul meu Kiru,mi'a fost dor de tine.Te'ai schimbat asa de mult,da totusi m'am gandit mereu ca esti tu.Inima mea zicea aceeasi chestie.Mi'ai lipsit asa de mult.Nici nu o sa iti vina sa crezi,cat de mult mi'ai lipsit,spun eu aproape plangand
M'am dus langa pervazul de la geam si m'am uitat in ochii lui in timp ce sanii mei se lipisera de pieptul sau iar eu il luasem intr'o imbratisare mare.Mi'a lipsit si nu mai conta ca ne vedea cineva,ca ma puteam face de ras.Conta ca este aici cu mine.Asta este tot ce imi doream.Visul meu a devenit realitate!!
Sus In jos
http://devilskiss.forumgratuit.ro/
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9504
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyMar Ian 31, 2012 9:28 am

O privi atent in timp ce-i asculta vorbele, ochii lui nedezlipindu-se de pe fata. Observa emotia pe care fata o avea in voce si realiza ca tot ce spunea era adevarat. Intr-adevar, si lui ii lipsise mult, insa Kiru era genul care se resemna repede, si oricum nu ar fi crezut ca avea sa o mai vada vre-odata pe fata, insa realitatea ii dovedise contrariul. Zambise larg cand aceasta il imbratisa in modul ala, simtindu-i sanii presati de propiul piept, insa nu spuse nimic. O cuprinse si el in brate, sarutand-o scurt pe frunte. Micuta lui Tsuki crescuse mare acum. Era frumoasa si incantatoare, fiind cu mult mai sanatoasa decat in copilarie dupa parerea lui si dupa aparente.
-Si tu mi-ai lipsit mult Tsuki. Nu am crezut ca ne vom mai intalni insa ma bucur mult ca am facut-o. Geez, uita-te si tu cat de mult ai crescut! Esti o tanara doamna in toata firea.
Spuse el cu incantare in voce, incantare si totusi si mandrie pe care nu se obosea sa o ascunda. Ce rost avea cand exact asa simtea, cand fata de ea nu trebuia sa se ascunda cu nimic si cand trebuia sa admita orice?
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Profesor
Profesor
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 17
Puncte : 9026
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyMar Ian 31, 2012 9:42 am

Ma uitam la el si am zambit larg cand am auzit ce a zis.Mi'a fost foarte dor de el si nu imi era frica sa recunosc asta.Mereu am vrut sa il revad si sa nu ma lase pentru toata viata cu o iubire intr'un fel sau altul interzisa si cu inima franta.Eram asa de fericita ca il revad.Eu simteam multe pentru el din copilarie dar cand e vorba de el cum o fi?Cred pentru el nu eram decat o prietena foarte buna,care inca trebuie aparata.La gandul asta ochii mei se dusera intr'o parte si m'am intraistat putin.Cum puteam sa sufar atat de mult din cauza unui singur gand?Am incercat sa ma duc cu gandul in alta parte numai pentru ca,baiatul sa nu observe ca eram intristata sau abatuta.Mereu m'a intrebat ce am si acum as fi trebuit sa ii gasesc ceva plauzibil pentru asta.M'am uitat la ceasul de langa noi.Deja era ora 6 deci trebuia sa plec de la scoala pentru ca nu aveam ore dupamiaza,in ziua aia.Am uitat de ganduri pentru cateva secunde si m'am uitat la baiat.Am zambit fals si am inceput sa ma gandesc ca iar o sa plec de langa el.Inima incepu sa mi se rupa in mii de bucatele,chiar daca stiam ca maine ne vom vedea din nou.
-Pai...este timpul ca eu sa plec acasa.Nu mai am ore si oricum e destul de tarziu.Chiar am stat peste program pentru hartogaraie,spun eu zambindui
M'am desprins din imbratisare si m'am dus sa imi iau micul meu palton.Aveam ceva in gand si speram ca va intelege ceea ce voi face.M'am imbracat,mi'am pus geanta pe umar si m'am dus la baiat.Mi'am apropriat buzele de ale lui si le'am apasat cu ale mele.In timpul asta mi'am strecurat limba in gura lui si am inceput un joc pasional cu limbile.Eram fericita pentru ca o facusem.Dupa ce lipsa de oxigen aparu m'am uitat la el si am zambit dulce.
-Scuze pentru asta.Nu m'am putut abtine dar...prin asta cred ca am aratat ce simt cu adevarat.Nu mai sunt chiar asa de copil,spun eu uitandu'ma in pamant si indepartandu'ma de Kiru,poate si din cauza rusinii
Sus In jos
http://devilskiss.forumgratuit.ro/
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9504
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyMar Ian 31, 2012 9:51 am

O urmarea atent cu privirea si observase brusca schimbare pe care fata o suferise, insa parasi gandul de-a o intreba ce avea. Era sigur ca avea sa-si dea el seama mai incolo, singur, fara a o stanjeni cu tot felul de intrebari prostesti. O lasa sa se indeparteze de el atunci cand a spus ca trebuia sa plece acasa, incruntandu-se scurt. El mai trebuia sa mai ramana la scoala si asta il scotea absolut din minti. Ofta adanc in sinea lui si mari ochii de-a dreptul mirat atunci cand fata isi lipise buzele de ale lui, insa ii accepta mai mult decat bucuros acel gest de afectiune. Pana si cuvintele rostite de ea il lasara masca, insa stia cum era, caci si Kiru simtea ceva pentru ea, ceva ce luase nastere inca din copilarie, dar care se clarificase tocmai acum. Dadu imediat negativ din cap, ridicandu-se brusc de pe scaun.
-Imi iau liber pentru restul zilei. Nu am chef sa stau aici, facand tot felul de prostii, cand am atatea de recuperat cu...iubita mea.
Ranjise larg cand spusese cuvantul ''iubita'', asta denotand intentiile pe care el le avea cu ea, fiind chiar ceea ce si Tsuki, probabil, astepta sa auda.
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Profesor
Profesor
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 17
Puncte : 9026
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyMar Ian 31, 2012 10:15 am

Privirea mea s'a dus la fata lui si am vazut ca e un pic incruntat.L'am ascultat cu atentie si mi'am marit ochii cand am auzit cuvantul "Iubita" rostit de el.Oare visam sau chiar a spus asta si wow ce zambet frumos avea.Era tot ce imi doream de la el,si mai bine spus era tot ce imi doream de la viata in principal.Cat timp il aveam pe el,nu mai conta nimic din ce se va intampla,sau mai bine spus de azi nu imi va mai fii frica de viitor.Stiu,ca va fi alaturi de mine si sper sa nu ma pacaleasca si sa fie ca iubita,pentru ca chiar tineam la el.L'am lasat sa se imbrace.Iar dupa l'am prins de mana si l'am tras afara din cancelarie.Am iesit din academie si am inceput sa mergem pe afara in liniste.Cand am iesit din curtea academiei l'am prins si de cealalta mana si l'am privit in ochi.Ma gandeam ce puteam face acum?Cred ca puteam merge sa bem o cafea sau ma putea conduce pana acasa sau daca chiar ma chema ma puteam duce la el acasa.Nici nu stiam ce se va intampla dar trebuia sa aflu cat mai repede.
-Pai ,acum am iesit vii si nevatamati din academie mortii.Deci ce vom face de acum incolo?Hai sa ne spui planurile tale scumpule,spun eu zambindui pervers
As fi avut in cap mii si mii de idei dar nici una nu cred ca s'ar putea asemana cu cea a baiatului.Oricum mi'l doream prea mult,si multumesc ca il am.Este al meu si numai al meu.Tin prea mult la el si asta ma face atat de fericita.
Sus In jos
http://devilskiss.forumgratuit.ro/
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9504
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyMar Ian 31, 2012 10:26 am

Se imbraca, dupa care isi lasa corpul dictat de miscarile fetei. O urma inde-aproape, continuand sa o tina de mana, oprindu-se in loc atunci cand aceasta il prinse si de cealalta mana si se intoarse cu fata la el. O asculta, ranjind larg apoi. Numai de-ar sti ea ce avea in minte brunetul. Insa avea sa afle in curand, caci Kiru nu avea de gand sa ocoleasca subiectul asta, sau sa-l abordeze in alt mod.
-Hmmm...ma gandeam ca, acum ca suntem impreuna si ca trebuie sa recuperam timpul pe care l-am pierdut, sa te invit la mine acasa, si sa ma lasi sa iti admir frumosul trup, sa te fac numai a mea, iar eu sa fiu al tau. Ma vrei, nu-i asa? De ce sa mai amanam lucrul asta? Te-am asteptat prea mult iar acum, ca ai crescut asa mult, nimic nu ma mai poate impiedica sa te vreau.
Ranji larg si pervers, asteptandu-i reactia fetei. Ce sa mai o ia pe ocolite, ce sa mai fie romantic cand o vroia atat de mult, de atatia ani de zile? Avea destul timp sa fie si romantic, insa acum vroia sa faca cat mai multe pervesiuni cu ea, sa ii dezmierde trupul, si sa o faca sa fie dependenta de el.
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Profesor
Profesor
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 17
Puncte : 9026
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyMar Ian 31, 2012 10:45 am

M'am uitat la baiat si am inceput sa chicotesc.Se pare ca totusi eram in aceelasi unda cand este vorba de lucruri si baiatul avea ganduri perverse cu mine,asa cum aveam si eu in minte. Deja nu mai suportam fara el si chiar...sincer,as parea o nebuna dar as vrea sa il vad dezbracat in fata mea,fancandu'ma sa ma simt bine.Dar...cred ca o sa ma creada o fraiera sau ceva de genul asta daca ar stii ca mai sunt virgina si ca nu am avut niciun baiat pana acum in pat.Nu eram curva si sincer nu am iubit atati de multi tipi.Ma rog,am facut asta dar nimeni nu m'a iubit cu adevarat.Toata lumea a vrut pana acum doar sa intru in patul lor iar dupa sa ma lase singura in suferinta.Am oftat incet si i'am zambit baiatului luandul de mana si lasandu'ma dusa de catre el la apartament.Mergeam pe drum si am vrut sa deschis un subiect de discutie si sincer vroiam sa iti spun adevarul pentru ca precum am zis tin la el si nu vreau sa ii ascund ceva legat de mine sau de viata mea
-Pai...daca tot mergem spre casa ta,pai stii as vrea sa iti zic multe chestii si cel mai importante...Pai...stiu ca o sa para ciudat si sigur o sa ma vezi o ciudata,poate ca...nu stiu ce sa zic.Dar adevarul este ca nu am mai facut'o cu nimeni in viata mea.Vreau sa fii primul din viata mea,dar conteaza sa vrei si tu asta.Stii...am avut iubiti dar nimeni nu m'a iubit.Doar a vrut sa ma bage la ei in pat iar dupa sa ma lase,spun eu uitandu'ma in pamant
Eram macinata de durere si suferinta intrauntrul meu si simteam ca trebuia sa ii spun adevarul chiar daca acesta putea schimba multe
Sus In jos
http://devilskiss.forumgratuit.ro/
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9504
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyMar Ian 31, 2012 11:35 am

Mergeam linistit spre apartamentul meu, urmat de fata, privind inainte ca nu cumva sa intru in cineva sau cine stie ce altceva. Cuvintele fetei nu-l mirasera deloc pe Kiru, din contra, il faceau oarecum fericit. Defapt, il faceau foarte fericit avand in vedere ca avea sa fie primul barbat din viata fetei, sa o faca a lui si numai a lui, sa ii suceasca complet mintile. Zambea larg, avand un zambet degajat si fata senina, tinand-o tandru de mana.
-Nu inteleg de ce ar trebui sa ma deranjeze chestia asta. Din contra, ma face fericit sa stiu ca inca esti virgina dar ca esti dispusa sa pierzi acest lucru in patul meu, in bratele mele. Ma simt onorat ca voi fi primul barbat din viata ta, si voi avea grija ca de-acum incolo sa fi cea mai fericita fata de pe lume. Eu n-am sa te mai parasesc in veci, deci va trebui sa ma inghiti de-acum incolo.
Scapa un scurt chicot, propriile cuvinte amuzandu-l. Uneori era o adevarata durere de cap pentru cei din jur, insa se spunea ca dragostea trece peste orice obstacol, iar Kiru incepea sa tinda ca intr-adevar asa era. In scurt timp au ajuns la apartament. Au intrat in bloc, indreptandu-se spre lift, chemandu-l, asteptand sa vina.
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Profesor
Profesor
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 17
Puncte : 9026
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyMar Ian 31, 2012 12:03 pm

Am zambit larg cand l'am auzit pe baiat.Ma bbucuram asa de mult pentru ca a zis asta.In scurt timp am ajuns si la lift.Am inceput sa asteptam liftul.Eram prea fericita stiind ca va fi primul si ca nu ma va lasa in viata lui si ca ma va iubi toata viata lui.Am inceput sa chicotesc si deja in minte imi venea viitorul.Cum ar fi peste ceva ani sa ne vedem casatoriti,cu copii si foarte fericiti impreuna.Ahh,acum il vream si mai mult.Intr'un final a venit si liftul si am urcat amandoi in el.M'am uitat la el si am scos limba copilareste.Il iubeam la nebunie.Pana la urma am ajuns in fata usii.Am zambit larg iar acesta deschis usa.Am intrat,mi'am pus geaca in cuier,odata cu a mea am pus'o si pe al lui si l'am luat in brate
-Deci unde am ramas inainte de a fi intrerupti de ceas?,spun eu zambindui pervers
Sus In jos
http://devilskiss.forumgratuit.ro/
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9504
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyMar Ian 31, 2012 12:13 pm

Odata intrati in apartament, inchise usa in urma lui, dandu-si haina jos, punand-o in cuier. In apartament era cald, spre multumirea lui, deci avea ca totul sa fie absolut perfect. O privi pe fata atunci cand aceasta il lua in brate, ranjind larg apoi, prefacandu-se ganditor. Stia foarte bine unde au ramas, si nu avea de gand sa treaca peste asta, nici mort. Ii inconjura talia fetei cu bratele, lipind-o de el, sanii mari presandu-i din nou pieptul.
-Hmmm, sa ma gandesc...Oare, la asta?
Si isi lipi buzele de cele ale fetei, astfel concepand un sarut pasional, plin de dulceata, punand in acesta multe sentimente, ca fata sa-si dea seama ce era cu adevarat in sufletul si inima lui. Isi strecura limba printre buzele acesteia, explorandu-i intreaga cavitate umeda. Odata ce-a dat peste limba fetei, a initiat un joc pasional cu aceasta, adorand sa-i simta aroma dulce. O prinse intre buze, masand-o intr-un mod pervers si excitant, in timp ce mainile lui au coborat pe posteriorul fetei, apucandu-l si strangand din el. Nu ar fi crezut niciodata ca ea avea sa creasca atat de frumos, ca avea sa aibe un asemenea corp, insa se bucura ca avea parte acum de toate acele lucruri.
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Profesor
Profesor
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 17
Puncte : 9026
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyMier Feb 01, 2012 9:04 am

Am chicotit incet cand m'a luat in brate,si am ramas cu ochii mariti cand incepu sa ma sarute pasional.I'am inchis treptat si am simtit cum se foloseste de buze pentru a se juca din ce in ce mai excitant cu ea.A inceput sa ma stranga de posterior si am scot niste sunete de placere in timp ce m'am impiedicat si am cazut direct pe pat.Fusta mi se ridica si m'am inrosit in obrazi.L'am tras peste mine si am inceput sa il sarut cu multa pasiune si cu multa iubire.Simteam iubirea pe care mi'o daruiam si ii simteam corpul aproape de al meu.Atmosfera era din ce in ce mai incinsa si eu deja eram foarte calda.Se pare ca baiatul ma ducea pe culmea placerii dinainte sa incepem.Am bagat mana pe sub tricoul sau si am inceput sa ii pipai fiecare centrimetru din corpul lui bine facut.Simteam ca va fi mereu numai al meu.Simteam numai iubire.Am inceput sa il sarut pe gat iar dupa mi'am bagat coltii in el.Am ranjit dulce iar dupa am dat cu limba peste rana.Acum se va vindeca mai repede si baiatul sigur se va excita foarte tare.
Sus In jos
http://devilskiss.forumgratuit.ro/
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9504
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyVin Feb 03, 2012 9:43 am

In momentul cand fata cazu, Kiru o urma, sprijinindu-se in maini deasupra ei, astfel nu va avea sa o striveasca. Continua sa-i saruta pasional buzele, ranjind larg atunci cand a fost muscat, placandu-i asta foarte mult. Isi duse o mana pe pulpa ei, profitand de faptul ca fusta i se ridicase singura. Ii masa carnea, strangand din ea din cand, in cand. Faptul ca aceasta i se daruise atat de repede il facea sa o doreasca si mai mult. Ceea ce el simtea era adevarat si nimeni nu avea sa-i schimbe vre-odata sentimentele, asta era clar. Nu dura mult si in scurt timp, o lasa pe fata in lenjeria intima. Ranji larg si ii admira pentru o clipa corpul perfect si senzual, lipindu-si buzele pe gatul ei, coborand pana la nivelul sutienului, sarutand partea descoperita de acesta, in timp ce mana lui se plimbea pe abdomenul fetei, coborand din ce, in ce mai jos, pana la nivelul boxerilor fetei. Isi strecura mana printre picioarele fetei, jucandu-se cu mandria acesteia prin materialul ce-o acoperea, asta fiind doar o mica mostra din ce avea sa urmeze.
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Profesor
Profesor
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 17
Puncte : 9026
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyVin Feb 03, 2012 11:41 am

Am simtit cum am ramas decat in lenjerie intima si am inceput sa il dezbrac si eu usor. Printre sarutatile lui mi'am bagat mana sub tricoul sau si am inceput sa trag de el tot mai sus pana cand a ramas fara el.Dupa ceasta chestia am inceput sa ma joc cu cureaua de la paltalonii baiatului.I'am deschis cu greu paltalonii si acestia au inceput sa ii alunece pana cand a ramas fara ei.Am ranjit pervers si am simtit cum aceasta ma lasa decat in lenjerie intima si incepe sa ma sarute pe gat si pe partea descoperita din pieptul meu.Am scos niste sunete de placere la atingirile baiatului si la sarutari.Se pare ca nu era totul,pentru ca surprizele o tineau lant.Am simtit cum incepe sa immi maseze pulpa iar dupa isi strecuoara doua degete intre picioarele mele si incepe sa imi apese usor zona...dar prin lenjerie.Am tresarit usor iar dupa am inceput sa scot nenumarate sunete de placere.Impulsurile mele incepura sa se activeze.Mi'am plimbat degetele de la gat in jos pana cand am ajuns la boxeri si mi'am strecurat mana in ei incepand sa masez usor mandria baiatului.Eram eu virgina dar totusi stiam cateva chestii si nu vroiam sa ma las mai mereu dominata.
Sus In jos
http://devilskiss.forumgratuit.ro/
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9504
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyVin Feb 03, 2012 12:00 pm

A scos un mic scancet de placere atunci cand fata a inceput sa se joace cu mandria lui. Acest lucru il luase usor prin surprindere. El se asteptase ca ea sa fie rusinoasa, si sa nu stie nimic de astfel de lucruri, insa ii dovedise contrariul, lucru destul de bun caci lui ii placeau fetele mai intepate si perverse, insa niciodata fetele usuratice. Continua si el sa se joace cu mandria fetei, strecurandu-si mana intr-un final in indispensabilii acesteia, avand mai multa libertate in miscari acum. O penetra cu grija cu un deget, in asa fel incat sa nu o doara deloc. Avea prea multa experienta in asa ceva ca sa ii provoace fetei durere, chiar daca era virgina. Ii dase si cutienul jos, cu mana libera, avand acum acces la sanii mari si moi ai rozaliei. Isi lipi buzele de unul dintre sfarcuri, sugandu-l intr-un mod posesiv, trecandu-si limba repetat si excitant pe ascesta, simtind cum se intarea din ce, in ce mai mult. Continua sa-si miste degetul destul de repede in ea stiind ca asta avea sa-i placa fetei, pregatind-o mai exact pentru ce avea sa urmeze.
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Profesor
Profesor
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 17
Puncte : 9026
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life EmptyVin Feb 03, 2012 12:45 pm

Am zambit pervers si am continuat miscarile mele dar brusc baiatul ma lua prin surprindere. Se pare ca aceasta se strecura cu mana in boxerii mei si incepu sa ma penetreze cu un deget in timp ce imi dadu jos sutienul si incepus sa imi suga sfarcul posesiv sanul si sa dea intr'un fel cat mai excitant posibil cu limba.Am inceput sa scot mici sunete in timp ce i'am strans mandria iar dupa mi'am prins degetele de marginea boxerilor pana i'am tras in jos.Am zambit pervers si am incercat sa il dezechilibrez pe baiat prin simplul motiv...vroiam sa ajunga sub mine de asta asta.Scoteam acele sunete si pana la urma m'am trezit deasupra lui.Am zambit dulce,vazand ca din cauza miscarii mele bruste,baiatul nu se mai juca cu mandria mea.Am oftat incet si am inceput sa il sarut de la piept pe jos.Am ajuns la unul dintre sfarcuri si am inceput sa fac cercuri pe saliva prin jurul lui iar dupa am inceput sa dau cu limba.Vroiam sa il excit din ce in ce mai rau.Dupa ce am terminat cu asta am continuat sa il sarut din ce in ce mai jos.Cand am ajuns la marginea boxerilor m'am ridicat si m'am uitat la el
-A fost placut,miscarile tale ma innebunesc.Chiar vreau sa le continui dar nu inseamna ca ma voi lasa mai prejos si o sa ma las dominita,spun eu chicotind incet
Mi'am continut drumul si am ajuns la mandria baiatului.Am prins'o in mana si am inceput sa fac miscari sus-jos pana cand am dat cu limba in jurul ei,incepand sa dau o mare atentie capului.
Sus In jos
http://devilskiss.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Welcome in my life Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my life   Welcome in my life Empty

Sus In jos
 
Welcome in my life
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» "All life is an experiment. The more experiments you make the better."

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark human. :: Academia Lost Soul. :: Cancelaria.-
Mergi direct la: