Dark human.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark human.

Theres a world out there that you should see...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 J'aimerais Tellement [privat]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: J'aimerais Tellement [privat]   J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 EmptyLun Feb 06, 2012 4:58 am

Nu dupa mult timp, dupa ce lua tot ce avea nevoie din camera, o inchise si se intoarse la tip. Nu il mira deloc ca acesta se miscase. Il asculta vre-odata cineva? Nu, din cate isi aminteste el. Puse toate acele lucruri pe masa, privindu-l pe Zen atent, fara a avea vre-o expresie anume pe chip. Se apropie de el, tinandu-si mainile in buzunarul pantalonilor negrii, oprindu-se in fata lui.
-De ce nu ai ramas in pat? Oricum, nu mai conteaza. Doar stai nemiscat.
Se lasa pe vine langa piciorul ranit, tragandu-i pantalonul in sus ca sa aibe mai multa libertate in miscari. Lua un unguient, masandu-i usor glezna, avand grija sa nu-i provoace durere, fiind foarte gentil acum. Inca il macina gandul ca Zen era atat de agitat in prezenta lui. Ar fi vrut o explicatie, ceva ce sa-i spuna care era problema,. Poate ca Kiru il deranja prea mult pe tip iar acesta nu vroia sa spuna din nu-stiu-ce motiv.
-De ce esti atat de incordat in prezenta mea? Spune-mi daca te deranjez si am sa plec.
Insa nu mai astepta nici un raspuns momentan. Dupa ce termina, i-o bandaja intr-un mod invatat la scoala de asisini, stiind ca favoriza vindecarea. Se ridica in picioare, luand de pe masa o sticluta cu un lichid rosiatic. Se duse in bucatarie fara a cere voie, folosindu-se de o lingurita, si un pahar unde puse pana la jumatate alcool, si trei stropi din aceea substanta. Se intoarse si ii intinse paharul.
-Bea dintr-o inghititura.
Sus In jos
Zen Encodre

Zen Encodre


Mesaje : 18
Puncte : 8954
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/02/2012

J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: J'aimerais Tellement [privat]   J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 EmptyLun Feb 06, 2012 5:08 am

Nu comentase in momentul in care acesta isi indreptase privirea si intreg corpul la nivelul gleznei sale, continuand sa il priveasca in timp ce isi trecu limba peste buze ; desigur, datorita alcoolului ce ii ramasese pe acestea . Dadu negativ la intrebarea lui Kiru, in semn ca nu il deranja ; era incordat fiinda .. ei bine, avea propriile motive . Atat stia.
Nu ma deranjeaza deloc. DImpotriva.
Murmura fiecare cuvant silabisit, privind descurajator spre pahar. Nu tinea la bautura deloc , iar acea jumatate de pahar sigur l-ar fi scos de pe linia de plutire. Isi duse insa mana in jurul paharului respectiv, resemnandu-se . Bause totul dintr-o singura inghititura, ca apoi sa isi tina inchisi puternic ochii. Acea arsura se extindea pe peretii propriului gat, simtindu-se de parca ar lua foc. Respira pe nas, pentru a nu-si amplifica starea de la nivelul gatului, tusind din ce in ce mai puternic.
E de-a dreptul hilar ! Gretos ! Ma arde.
Spuse , la ultima propozitie scazand considerabil tonul . Il privi pe Kiru printre gene, in timp ce se apropie de el, sesizand aceeasi ochi ce il priveau , de o culoare demna de pretuit.
Nu , nu ..
Se opri , incercand sa isi gaseasca motivatie, insa isi duse mainile pe umerii acestuia, schitand un zambet slab.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: J'aimerais Tellement [privat]   J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 EmptyLun Feb 06, 2012 5:18 am

Zambi larg cand ii observa reactia, un mic chicot scapandu-i. Era chiar dragut daca il analiza mai bine, si ii parea rau ca il punea sa indure atat de multe, insa era spre binele lui si avea sa vada asta putin mai incolo.
-Posibil, insa te va ajuta mult. SI n-o sa te imbeti de la el.
Dadu usor din umeri, stiind ca aceea substanta, facuta chiar de mana lui, avea sa-l scape pe tip de problema lui in mai putin de-o ora. Cu ea, Kiru isi trata rani si mai grave ca sa fie capabil sa continue misiunile pe care le avuse. Il privi atent pe acesta atunci cand se apropie de el, incercand sa-i ghiceasca gandurile si urmatoarea miscare, insa la asta nu era deloc bun, asa ca se resemna doar sa actioneze. Isi duse mainile dupa mijlocul acestuia, lipindu-l complet de pieptul lui. In secunda urmatoare, fara nici un fel de avertisment, isi lipi buzele de cele ale lui Zen, formand astfel un sarut pasional, cum numai Kiru stia sa il ofere, sarut cu care ametea multe fete si le vrajea. Stia ca ar trebui sa se astepte la o palma peste fata din partea acestuia, insa putin ca ii pasa in momentul de fata. Nu vroia decat sa-i simta gustul dulce, sa se joace in voie cu limba lui sai sa ii fure tot aerul din piept. Realiza ce se intamplase, ce era cu el. Il vroia mult pe Zen, il vroia numai si numai pentru el pe vecie, sa ii alunge singuratatea si sa-l iubeasca zilnic.
Sus In jos
Zen Encodre

Zen Encodre


Mesaje : 18
Puncte : 8954
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/02/2012

J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: J'aimerais Tellement [privat]   J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 EmptyLun Feb 06, 2012 5:26 am

Se panicase in momentul in care acesta se apropie amenintator de chipul sau , insa corpul ii incremenise, deci nu putea sa bata in retragere. Se resemna, din nou , inchizandu-si ochii , stiind ca trupul sau cersea acel sarut . Isi ridica lent mana, ducandu-si-o in parul acestuia, si prinzandu-i usor cateva fire intre degete. Il lasa pe acesta sa faca ce doreasca, simtind o dulce-amara melancolie . Stia ca este provizoriu totul , cu toate ca se simtea atat de bine acum . Intrerupse sarutul , gafaind intr-un mod incontrolabil, ca apoi sa isi ascunda chipul inrosit.
Mhm .. a fost atat de placut.
Murmura, constientizand in scurt timp ceea ce a spus. Atunci se simti agitat din nou, gesticuland cu mainile prin aer si repetand un nu deloc hotarat.
Ce vroiam sa spun este ca.. caa.. este .. um . Un sarut .. saruti bine.. adica ..
Adauga , simtindu-si inima cum isi accelera ritmul . Se simtea stanjenit de privirea acestuia si de modul in care expuse situatia.
Eu .. adica , vroiam sa spun ca .. A fost placut.
Spuse intr-un final, crezand ca , cu toate ca se exprimase incurcat , era mai perfecta decat prima oara. Isi lasa ambele maini reci sa coboare pe trupul acestuia, ducandu-si-le sub materialul ce ii acoperea bustul lui Kiru si lasandu-si-le pe amandoua pe abdomenul acestuia
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: J'aimerais Tellement [privat]   J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 EmptyLun Feb 06, 2012 6:47 am

Zambi cand ii auzi din nou bolboroselile, parundu-i-se atat de dragut cand facea asta. Poate ca el era cel pe care-l astepta de atata timp, cu care sa-si imparta viata si cu care sa fie fericit. Sa invete din nou sa traiasca ca un om obisnuit, sa simta ce simt toti oamenii. Il stranse tandru in brate si dragastos, stand tacut pentru cateva clipe.
-Ramai cu mine Zen. Simt ca tu m-ai putea face intr-adevar fericit.
Reusise sa spuna, nestiind cum sa se exprime mai bine. Nu prea le avea cu dulcegariile insa asta nu insemna ca nu era capabil sa invete si sa alinte persoana iubita. Continua sa-l tina strans la pieptul sau, ochii avandu-i inchisi, profitand de acele momente cat de mult putea, asteptandu-se totusi la un refuz din partea lui.
-Haide sa fim impreuna Zen si sa uitam de tot ce ne incoanjoara. Vreau sa-mi alungi singuratatea si sa ma inveti sa zambesc.
Cand zambise calumea ultima oara? Nu-si putea aminti. De mult, poate pe cand era copil insa nu acum. Din cauza asta il vroia atat de mult.
Sus In jos
Zen Encodre

Zen Encodre


Mesaje : 18
Puncte : 8954
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/02/2012

J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: J'aimerais Tellement [privat]   J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 EmptyLun Feb 06, 2012 7:00 am

Il lasa in continuare sa ii atinga corpul in modul in care dorea, inclusiv daca acele miscari concepeau o imbratisare. Isi lasa fruntea sprijinita de umarul acestuia, apoi isi inchise ochii. Acea liniste mormantala. Avea impresia ca timpul se oprise; ca niciunul dintre ei nu mai reuseau sa respire. Cand auzi ecoul vocii acestuia, isi intre-deschise ochii, ca apoi sa ii asculte tacut propunerea. Aceasta il facu sa-nghita in sec, neintelegand de ce aceasta conceptie. Se cunosteau de atata timp ; insa , nu putea nega ca l-ar tenta ideea. Insa, erau profesori . Isi duse mainile in jurul acestuia, oftand de parca avea impresia ca nu putea respira, sarutandu-i scurt baza gatului.
Bine. Doar lasa-ma sa te accept.
Murmura , pe aceeasi limba ce concepea un mod aerian de a raspunde. Era dificil sa intelegi ceea ce el spunea, cand era incordat .
Imi placi .
Spuse sigur pe sine, insa oarecum intrerupt, sarcadat . Se indeparta usor, pentru a-l putea privi printre gene, ca apoi sa se intimideze, si sa isi gaseasca refugiul din nou in acelasi loc : la nivelul gatului acestuia.
Sus In jos
Kiru Kazuro
Profesor
Profesor
Kiru Kazuro


Mesaje : 110
Puncte : 9446
Reputatie : 110
Data de inscriere : 27/01/2012

J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: J'aimerais Tellement [privat]   J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 EmptyLun Feb 06, 2012 7:09 am

Rasufla usurat cand acesta accepta, simtind cum un val de caldura ii cuprinse intregul corp, insa, in special inima. Asta se numea fericire? Asta simteau oamenii atunci cand erau foarte fericiti? Tot ce era posibil iar Kiru se simtea nespus de norocos ca prinsese ziua in care acel val de caldura ii cuprinse intregul corp, si ca avea fluturasi la nivelul stomacului. Se simtea ciudat cu ei acolo, insa era placut. Facu o piruieta scurta cu Zen in bratele lui dupa ce acesta isi lasa capul la loc, facand astfel incat sa-i simta din nou buzele, insa pentru un sarut mult mai scurt. Ar fi vrut sa spuna ceva, insa ce mai trebuia spus in astfel de momente? Nu stia, insa trebuia sa improvizeze intr-un fel.
-Iti promit: vei fi cel mai fericit langa mine. Imi placi mult Zen si n-am sa te las vre'odata sa pleci de langa mine.
Incerca sa-i zambeasca ceva mai bine, insa nu prea reusise. Oricum, era destul timp ca sa invete cum sa faca asta. Ce era important acum era faptul ca tipul ii apartinea, si avea sa lupte cu oricine se punea in fata fericirii si a relatiei lor. Insa trecutul sau...oare putea sa-l accepte cu un asemenea trecut in spate? Putea sa aibe incredere deplina in el cand nici macar nu-i stia trecutul, originile si pacatele capitale?
Sus In jos
Zen Encodre

Zen Encodre


Mesaje : 18
Puncte : 8954
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/02/2012

J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: J'aimerais Tellement [privat]   J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 EmptyLun Feb 06, 2012 7:20 am

Era tentant sa ii repete aceleasi afirmatii sigure, sa il sarute si sa se perceapa alaturi de el acum , in secunda urmatoare si in cele in care vor urma. Isi inchise ochii, cand simti acea pirueta, apoi imbatatorul sarut, gafaind datorita unui efort supra-omenesc din ipostaza lui Zen.
Kiru .. Nu uita ca ti-am baut bautura. Nu sunt un adept al acestora si are repede efect asupra mea. Usor, te rog.
Spuse, dupa care facu astfel incat trupul sau sa isi recapete propriul echilibru, stand la o mica distanta fata de acesta. Ii atinse varfurile degetelor, ca apoi sa il stranga usor si sa il traga pana in dreptul patului sau . Intr-adevar; nu intelegea de ce avea atata incredere in Kiru , insa dorea sa doarma, acei fulgi de nea ce ii acoperise ceva timp in urma trupul , il extenuase.
Stai cu mine. Vreau sa stau intins in pat, insa nu o voi face fara tine.
Murmura, dupa care se apropie din nou catre acesta, sarutandu-l fugitiv pe buze. Atat de dulce, insa atat de ametitor. Zen constientiza ca se simtea similar unei transe, insa avea incredere in Kiru . Nu-ntelegea de ce , insa nu credea ca acesta il va putea rani . Desigur, lua in considerare si ca propriile conceptii-i sunt cu mult prea avansate, insa acesta era el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: J'aimerais Tellement [privat]   J'aimerais Tellement [privat] - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
J'aimerais Tellement [privat]
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark human. :: Înafara oraşului. :: Fabrica abandonată.-
Mergi direct la: