Dark human.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark human.

Theres a world out there that you should see...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Black and yellow

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Erik J. Wawkins

Erik J. Wawkins


Mesaje : 29
Puncte : 9060
Reputatie : 4
Data de inscriere : 27/01/2012

Black and yellow Empty
MesajSubiect: Black and yellow   Black and yellow EmptyLun Feb 06, 2012 12:28 pm

Era dimineata , chiar foarte dimineata pentru el .Nu se trezise niciodata la sase dimineata , dar se pare ca si pentru el era ciudat sa fie atat de devreme pe plaja.In fond nu prea dormise toata noaptea , dar nu mai conta cel putin nu pentru el.Avusese grija sa isi lase tricoul si conversi in masina , avand doar telefonul , cheile si tigarile prin buzunarele blugilor.
Era plictisit si era ud , numai ce iesise din mare.Daca tot venise atat de devreme , macar se bucurase de o baie bine meritata.Nu avea nimic mai bun de facut in camera , decat sa il tot futa "prietena " lui la cap.Ii spusese de o mie de ori ca nu mai erau impreuna de doi ani , dar ea niciodata nu intelesese.
Isi dadu ochii peste cap , trecandu-si o mana prin par si continuand sa se plimbe.Nu avea chef de nimic , parca nu era normal in ultimul timp , dar nici ca-i mai pasa acest lucru.
Se tranti pe nisipul usor cald intinzandu-se si privind pentru cateva clipe cerul , apoi isi inchise ochii de un albastru inuman.Arata ca naiba , nici macar nu ii mai pasa acest lucru , avea un corp bine lucrat si niste ochi ce reuseau sa seduca orice fata , ceea ce era in avantajul lui.
Ofta din plictiseala , aprinzandu-si o tigara intr-un final si tragand fumul nociv in piept.
Sus In jos
Jane Harrison

Jane Harrison


Mesaje : 5
Puncte : 8936
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/02/2012

Black and yellow Empty
MesajSubiect: Re: Black and yellow   Black and yellow EmptyLun Feb 06, 2012 1:10 pm

Am inspirat aerul rece al dimentii si am zambit,aranjandu-mi camasa ce statea legata sub sutien,si blugii mei mult prea scurti ce imi aratau parca picioarele interminabile.
Sase dimineata nimic interesant,mereu ma trezeam la ora matinala ca asta si sa ma plimb. Adoram sa fac asta.
Picioarele mele se afundau in nisip si am inchis ochii continuand sa merg. Adoram cum se simtea nisipul printre degetele mele.
Mi-am trecuto mana prin parul meu roscat ce era fluturat de vant si am oftat,nu prea aveam ce face,cei drept cam nineni nu era treaz la ora asta,nici ca imi pasa.
Am intrat in apa pana la sani si am zambit vazand soarele atat de zambitor facandu-mi cu ochiu.
Era atat de bine in apa,incat imi venea sa las totul si sa ma scufund.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

Erik J. Wawkins


Mesaje : 29
Puncte : 9060
Reputatie : 4
Data de inscriere : 27/01/2012

Black and yellow Empty
MesajSubiect: Re: Black and yellow   Black and yellow EmptyLun Feb 06, 2012 1:16 pm

Avea grija ca nu cumva sa adoarma pe acolo.Asta ii mai lipsea sa dea cineva peste el si el sa doarma , in fond nici ca-i pasa , dar totusi nu mai conta.Isi simti telefonul vibrand in buzunar , dar nu il scoase.Stia ca daca era iar tarfa aia , doar se enerva de dimineata si nimic mai mult.Nu avea chef de ea , chiar nu avea , dar avea momente in care se trezea dimineata cu ea la usa.
Ofta incet si isi redeschise ochii , privind aiurea cerul.Se vedea de la o posta nu avea chef de nimic si in fond nici nu mai conta.Continua sa isi fumeze tigara in liniste.
Nici macar nu dadea atentie daca mai era cineva pe acolo sau nu.Era mult prea plictisit de tot ce se intampla in jurul lui.In fond conta?Nu pentru el.De ce ar conta?
Niciodata nu ii pasase de cei din jur.Cat timp avea cine sa io suga si sa il faca sa se simta bine , chiar il durea in cot de ce se intampla in jurul lui.
Se ridica in coate , aruncand chistocul de la tigara si atunci vazu ca nu era singur.Nu departe de el , o bunaciune , sau asa o vedea el de la distanta era in apa nu prea adanca , dar totusi era in apa.
Un mic zambet schitat si pervers ii aparu pe chip , continuand sa o priveasca ,analizand-o mai exact.
Sus In jos
Jane Harrison

Jane Harrison


Mesaje : 5
Puncte : 8936
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/02/2012

Black and yellow Empty
MesajSubiect: Re: Black and yellow   Black and yellow EmptyLun Feb 06, 2012 1:43 pm

Am iesit din apa si am continuat sa ma plimb pe plaja,zambeam ca proasta,azi nu aveam telefonul la mine deci nu avea sa ma deranjeze mama. Nu azi. Nu cu crizele ei de mama stricta si foarte buna a societatii. Nu azi.

Am oftat si mi-am mai trecut o data mana prin parul meu putin ud la varfuri. Era destul de lung si multi imi invidiau parul,si statul social,insa ma durea fix in pix si nici acolo. Ce conteaza statul social banii si alte rahaturi daca nu esti implinit? Daca nu esti fericit?
Mi-am dat ochii peste cap deveneam iar filosofica si fix de asta nu aveam eu chef.

Era atat de idioata toata faza asta,niciodata nu puteam sa dorm mai mult de sase,cosmarurile mult prea groaznice.
La cativa metrii de mine era un tip,nu puteam sa neg avea corpul bine structurat,insa nu aveam acum chef de flirt sau altceva,voiam sa fiu lasata in pace.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

Erik J. Wawkins


Mesaje : 29
Puncte : 9060
Reputatie : 4
Data de inscriere : 27/01/2012

Black and yellow Empty
MesajSubiect: Re: Black and yellow   Black and yellow EmptyLun Feb 06, 2012 1:48 pm

Plictisit de viata se ridica de pe nisipul moale si privi calm in jur.Isi lasa telefonul pe plaja plus cheile , tigarile si bricheta si intra in apa usor rece , pentru a scapa de tot nisipul ce era pe spatele lui.
Continua sa stea pe spate in apa , avand nocorul ca marea sa fie linistita in acel moment si sa nu il futa pe el.
Schita un mic zambet , privind calm in juru-i.Nu avea chef de nimic , da nici nu mai conta atat de mult in momentul de fata.
Sus In jos
Jane Harrison

Jane Harrison


Mesaje : 5
Puncte : 8936
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/02/2012

Black and yellow Empty
MesajSubiect: Re: Black and yellow   Black and yellow EmptyLun Feb 06, 2012 2:02 pm

Se ridica de la sol si intra in apa,ochii mei erau mai mult ca sigur bulbucati,pentru ca Dumnezeule era o bunaciune.
M-am asezat pe nisip la cativa metrii departare de el,si l-am privit.

La naiba Jane nu te mai uita! Stiam ca ma mustram degeaba pentru ca intradevar hormonii mei o luau razna de ficare data cand vedeam acel trup sculptat. Dumnezelue nici nu ziceai ca era un om. Mai degraba un zeu.

Am inchis ochii bucurandu-ma de razele soarelui. Simteam nisipul sub corp si asta ma facea sa zambesc,era tot ce puteam sa imi doresc de la o dimineata.
Ei bine macar voi avea o dimineata buna,sper.
Sus In jos
Erik J. Wawkins

Erik J. Wawkins


Mesaje : 29
Puncte : 9060
Reputatie : 4
Data de inscriere : 27/01/2012

Black and yellow Empty
MesajSubiect: Re: Black and yellow   Black and yellow EmptyLun Feb 06, 2012 2:07 pm

O vazu pe roscata ca se intinse pe nisip si schita un zambet.Iesi din apa , punandu-se deasupra ei , dar sprijinindu-se in maini , fara ca macar sa o atinga.
O cunostea.Cel putin din vedere , o mai vazuse in academie , dar niciodata nu ii acordase atentie ,dar nu mai conta ,avea acum sa intre in vorba cu ea.
,, Neata papusa '' spuse calm , si cu un zambet usor schitat in stilul lui.
Nu isi dorea nimic mai mult de la acea dimineata , poate doar ce fute , dar nici acolo nu era sigur , fiind mult prea de dimineata si pentru el.
Ofta la prorpiile ganduri si continua apoi sa o priveasca , asteptandu-i reactia.
Sus In jos
Jane Harrison

Jane Harrison


Mesaje : 5
Puncte : 8936
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/02/2012

Black and yellow Empty
MesajSubiect: Re: Black and yellow   Black and yellow EmptyLun Feb 06, 2012 2:16 pm

Am simtit cum deodata totul se intuneca si apoi picuri reci se zdrobira de pielea mea calda. M-am infiorat putin si apoi i-am auzit vocea. Haidee ma,il credeam o bunaciune dar cu purtarea asta chiar nu obtinea nimic.

-Imi ei soarele dude.
Am oftat deschizandu-mi ochii dand de doua oceane inuman de albastrii. Mi-am pierdut respiratia pentru cateva secunde,si eram mai mult ca sigur ca asta ii daduse o satisfactie maxima.
-O sa ai de gand sa stai asa toata dimineata? Peste mine? Iti place ce vezi?
Sus In jos
Erik J. Wawkins

Erik J. Wawkins


Mesaje : 29
Puncte : 9060
Reputatie : 4
Data de inscriere : 27/01/2012

Black and yellow Empty
MesajSubiect: Re: Black and yellow   Black and yellow EmptyMar Feb 07, 2012 1:31 am

Se dadu de pe ea chicotind incet fantomatic.Habar nu avea ce satisfactie ii facea roscata , ca era atat de irascibila si nu ii convenea nimic.
,, Nu papusa , dar imi place sa vad cum te enervezi " spuse plictisit.
Statea pe nisipul usor cald , cu mainile sub cap si privind cerul.Nu avea chef de nimic , in fond chiar daca roscata se enerva pe el si toate alea , nu prea ii pasa.Daca vroia ceva obtinea , chiar si doar pentru o aventura , era genul de baiat caruia chiar nu ii pasa de sentimentele altora.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Black and yellow Empty
MesajSubiect: Re: Black and yellow   Black and yellow Empty

Sus In jos
 
Black and yellow
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark human. :: Înafara oraşului. :: Plaja.-
Mergi direct la: